Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Tropické ostrovy - Německo - Berlin-Brandenburg

Tropické ostrovy

Německo » Berlin-Brandenburg

Berlín, ProgramTropické ostrovy

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
60 kilometrů jižně od Berlína leží největší krytý aquapark v Evropě, který se značně liší od klasických aquaparků zejména svým pojetím: nabídne Vám procházky v tropickém pralese, písčité pláže, vodopády, laguny, sauny, vířivky, ale také celou řadu dobrých restaurací, hřišť pro děti a samozřejmě skluzavek a tobogánů. Pro děti skvělá zábava a pro dospělé příjemná změna všedního prostředí. Aquapark je vybudován v hale, která je svými rozměry (délka 360 m x šířka 210 m x výška 110 m) a plochou 66.000 m² největší krytou halou v Evropě (původně měla sloužit k výrobě vzducholodí.) Na výšku by se do ní vešla Socha svobody, naležato pak např. Eiffelova věž nebo 8 fotbalových hřišť. Celý aquapark je tematicky inspirován přírodou a architekturou Bornea, Bali a Thajska. V hale je vybudován nejrozlehlejší vnitřní přírodní tropický prales na světě s rozličnými druhy exotické flóry i fauny, kterým vede naučná stezka.
Vzduch v hale má celoročně stálou teplotu 26 °C, hlavní bazén "Jižní moře" se svou 200 metrů dlouhou písčitou pláží a plochou 4.000 m² má teplotu 28 °C, laguna "Bali" se svými vodopády pak 32 °C. Vlhkost vzduchu je 60 %. Z atrakcí Vás určitě ohromí věž s tobogány s největší vodní skluzavkou v Německu (výška 25 m), kde můžete dosáhnout rychlosti až 70 km/hod! Dále je zde dětský park se závodní drahou, vodními šlapadly a trampolínami, nově otevřená "Africká džungle" s obří houpačkou, možnost se proletět ve výšce 80 metrů nad zemí v balónu či vzducholodi, 2 hřiště na plážový volejbal nebo hřiště na minigolf. Každý večer se v areálu koná 2,5 hodiny dlouhá zábavní show (aktuálně "Magic of the Sences" - iluzionistické a kouzelnické představení). V noci se v areálu tlumí světla a jednotlivé bazény, vířivky i budovy se rozzáří různobarevnými reflektory. V areálu je také několik stylových restaurací a občerstvení, kde si vybere snad každý. Pro návštěvníky, kteří si do parku přijedou odpočinout a relaxovat, je připraven tzv. Spa & Sauna komplex, kde Vám budou k dispozici různé druhy saun, vířivek a meditačních místností (např. aroma terapie, solná jeskyně, parní komora), dále je zde možnost si vybrat jednu z několika druhů masáží, zajít si do solária nebo fitcentra.
Děti
Do 5 let zdarma
Doprava
autobus s WC
Nástupní místa: Trutnov - Dvůr Králové nad Labem - Jaroměř - Hradec Králové (Pardubice na vyžádání) - Hořice - Jičín - Mladá Boleslav - Turnov - Liberec
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, vstupenku do hlavní části parku – Tropical World a venkovní vodní plochy Amazonia, komplexní poj. včetně storno, pojištění CK proti úpadku, služby delegáta
Cena nezahrnuje
COMBI TICKET (vstup do wellness části areálu SPA & SAUNA, příplatek 5,5 EURO/ dospělá osoba - nutné nahlásit předem – při sepsání smlouvy)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.