Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Tropical Islands - Německo - Berlin-Brandenburg

Tropical Islands

Německo » Berlin-Brandenburg

, VlastníTropical Islands

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Podnadpis
s exkluzivní KOMBI vstupenkou, laguny,sauny a tobogány v ceně !
za nejnižší cenu na trhu
Anotace
Pohádkově teplé moře, dlouhé písčité pláže, deštný prales a džungle s barevnými papoušky, romantické laguny s vodopády… to je TROPICAL ISLANDS! Tady se můžete potápět v křišťálové vodě, lenošit na pláži, dovádět ve vlnách nebo si jen tak užívat slunečných paprsků. Tropický ráj v srdci Evropy je Vám na dosah! Najdete ho pouhých 60 km jižně od Berlína!
Program zájezdu


*

Sen o tropickém ostrově uprostřed Evropy se stává skutečností, můžete si zde po celý den vychutnat pohádkovou teplotu vzduchu 26-30 °C. V největším evropském aquaparku si užijete obří vodní svět, písečné pláže, mezinárodní kuchyni s mnoha specialitami, nákupní galerii a v neposlední řadě neobyčejnou show, která je exotickým koktejlem tanečních, akrobatických a pěveckých vystoupení.

*

Ve vodním světě si malí i velcí užijí Jižní moře s rozlohou 3.000 m2, písečnou pláž, dětské bazény a romantickou Balijskou lagunu s vodopádem. Tady se můžete potápět v křišťálově čisté vodě, odpočívat na pláži, dovádět ve vlnách, lenošit ve vířivce nebo si jen užívat slunečních paprsků.

*

Mimořádným zážitkem je největší „indoorový“ deštný prales na světě. Při procházce džunglí (více než 50.000 rostlin více než 600 druhů) mezi popínavými liánami můžete obdivovat vodopád, orchideje a exotická zvířata jako želvy, sumečky, paví očka, ptáčky a papoušky. Les neudržují chemikálie, ale sama příroda zde vytváří jedinečnou rovnováhu.

*

Ozdravení těla i ducha nabízí saunový svět vystavěný podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple. Těšit se můžete na nejrůznější sauny, vířivky, spa s minerální vodou či parní květinovou lázeň. Nechybí ani pestrá nabídka masáži a kosmetických procedur.

*

Pro všechny dobrodruhy (méně i více odvážné) je připravena největší toboganová věž v Německu se čtyřmi různými tobogány.

*

Nezapomeňte si vzít s sebou plavky, osušku, plážovou obuv, letní oblečení či župan a opalovací krém, vždyť v tropech se krásně opaluje. Do saunového světa se vstupuje s vlastní osuškou a bez plavek.

*

Při vstupu dostane každý návštěvník náramek s čipem, který slouží jako klíč ke skříňce a platební karta na všechny atrakce a restaurace.Cena zahrnuje
doprava luxbusem, služby průvodce, KOMBI VSTUPENKA V CENĚ! (vodní svět a saunový svět, Amazonia, odpolední tropická show, tobogánová věž)
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.