Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Rezidence Val Thorens - Francie - Rhône Alpes - Savojské Alpy - Les Trois Vallées - Val Thorens

Rezidence Val Thorens

Francie » Rhône Alpes » Savojské Alpy » Les Trois Vallées » Val Thorens

, Rezidence starstarRezidence Val Thorens

Počet termínů:

11 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:Ubytování
Studio ST2** (1 místnost, 17–22 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem dvě lůžka nebo rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Studio ST3** (1 místnost, 19–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka (ev. palanda) + 3. lůžko možno i v předsíni, koupelna s WC. Studio ST4C** (1 místnost + kabina, 24–29 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka (ev. palanda), ve spacím koutě/kabině palanda (možno i 2 samostatná lůžka nebo dvoulůžko), koupelna s WC. Apartmán AP4** (2 místnosti, 27–35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, oddělená dvoulůžková ložnice (možno i palanda), koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6** (2 místnosti, 35–40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, v předsíni palanda nebo varianta: v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělený 4lůžkový pokoj (možno i 2 palandy), koupelna, WC.
Poloha
Rezidence se soukromými pokoji standardní kvality jsou rozmístěné po celém středisku, vždy poblíž vleků nebo sjezdovky. Konkrétní rezidence či ST/AP*** lze ev. vyžádat.
Popis zájezdu
Nejvýše položené zimní středisko Evropy, Val Thorens, má díky své vysokohorské poloze a ledovcům Péclet a Thorens zaručenou bohatou sněhovou nadílku během celé sezóny. Středisko je jako stvořené pro dobré lyžaře a uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sjezdu. Nejvíce pozornosti přitahuje Cime de Caron (3200 m), který nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v Alpách. Odtud vede nejdelší červená sjezdovka celé oblasti Col de l´Audzin (12 km), nebo 2 náročné černé sjezdovky: strmá Combe de Caron s převýšením téměř 1 km, která směřuje zpět do Val Thorens a Combe de Rosael, která vede do čtvrtého údolí Maurienne – oblasti Orelle. V Orelle se také nacházejí nejvýše položené sjezdovky celé oblasti Tři údolí s převážně jižní orientací i krásné volné terény s prašanem.Středisko ale nezapomíná ani na začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Přímo nad střediskem vedou mírnější zelené a modré sjezdovky. Pro děti doporučujeme 1 km dlouhou zelenou sjezdovku tématicky orientovanou na alpskou faunu a floru nebo kryté pohyblivé koberce (zdarma 3 koberce a pomička du Roc). Letošními novinkami jsou nová modrá sjezdovka pro návrat do střediska a náhrada sedačky Moraine novou kabinovou lanovkou.Pro snowboardisty a milovníky freestylu je ve Val Thorens připraven kvalitní snowpark s halfpipe, boardercros­sem, quarterpipe a moduly. V termínu 16.–22. 12. 2017 se Val Thorens stává dějištěm tradičního „Boarderweek“ (závody ve freestyle, kvalifikace X-Games, exhibice, testování snowboardů, koncerty) – více informací na www.ski-boarderweek-val-thorens.com.Pro lyžařské nadšence doporučujeme rozšíření skipasu na Tři údolí, největší lyžařskou oblast na světě s 610 km sjezdovek.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.