Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Rezidence Les Balcons de Val Thorens - Francie - Rhône Alpes - Savojské Alpy - Les Trois Vallées - Val Thorens

Rezidence Les Balcons de Val Thorens

Francie » Rhône Alpes » Savojské Alpy » Les Trois Vallées » Val Thorens

, Apartmány starstarstarstarRezidence Les Balcons de Val Thorens

Počet termínů:

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:Ubytování
Apartmány AP4**** (2 místnosti, cca 33–36 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, koupelna (vana s vířivkou), WC oddělené, balkon. Apartmán AP6C**** (2 místnosti, cca 43 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, spací kout s palandou, koupelna (vana s vířivkou), sprchový kout, WC oddělené, balkon. Apartmán AP6**** (3 místnosti, cca 52 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice, koupelna (vana s vířivkou), sprchový kout, WC oddělené, balkon.
Poloha
Val Thorens (2330 m), komplex 6 rezidencí v horní klidné části střediska s krásným výhledem, poblíž nástupu na sjezdovky. Přímo v areálu rezidencí jsou k dispozici 2 restaurace, obchod s potravinami a půjčovna lyží. Další obchody naleznete v nákupním centru vzdáleném cca 400 m.
Popis zájezdu
Nejvýše položené zimní středisko Evropy, Val Thorens, má díky své vysokohorské poloze a ledovcům Péclet a Thorens zaručenou bohatou sněhovou nadílku během celé sezóny. Středisko je jako stvořené pro dobré lyžaře a uspokojí i ty nejnáročnější milovníky sjezdu. Nejvíce pozornosti přitahuje Cime de Caron (3200 m), který nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů v Alpách. Odtud vede nejdelší červená sjezdovka celé oblasti Col de l´Audzin (12 km), nebo 2 náročné černé sjezdovky: strmá Combe de Caron s převýšením téměř 1 km, která směřuje zpět do Val Thorens a Combe de Rosael, která vede do čtvrtého údolí Maurienne – oblasti Orelle. V Orelle se také nacházejí nejvýše položené sjezdovky celé oblasti Tři údolí s převážně jižní orientací i krásné volné terény s prašanem.Středisko ale nezapomíná ani na začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Přímo nad střediskem vedou mírnější zelené a modré sjezdovky. Pro děti doporučujeme 1 km dlouhou zelenou sjezdovku tématicky orientovanou na alpskou faunu a floru nebo kryté pohyblivé koberce (zdarma 3 koberce a pomička du Roc). Letošními novinkami jsou nová modrá sjezdovka pro návrat do střediska a náhrada sedačky Moraine novou kabinovou lanovkou.Pro snowboardisty a milovníky freestylu je ve Val Thorens připraven kvalitní snowpark s halfpipe, boardercros­sem, quarterpipe a moduly. V termínu 16.–22. 12. 2017 se Val Thorens stává dějištěm tradičního „Boarderweek“ (závody ve freestyle, kvalifikace X-Games, exhibice, testování snowboardů, koncerty) – více informací na www.ski-boarderweek-val-thorens.com.Pro lyžařské nadšence doporučujeme rozšíření skipasu na Tři údolí, největší lyžařskou oblast na světě s 610 km sjezdovek.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...