Rakousko, Hochkar, Rakousko, Dolní Rakousy, Hochkar, 24.2.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 129600249

Rakousko, Hochkar

Rakousko » Dolní Rakousy » Hochkar

, Vlastní

FM


Rakousko, Hochkar

Termín:

24.2.2018 - 24.2.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

Lyžařský

Délka:

1 den

Doprava:

autobus  -0 odjezdových míst

Cena od:

1 890 Kč  -5 %
1 790 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hochkar
Popis
jednodenní lyžařský zájezd
Lyžařské středisko Hochkar je nejvýše položeným a nejznámějším dolnorakouským lyžařským střediskem. Sjezdové lyžování na 11 sjezdovkách všech stupňů obtížnosti v nadmořské výšce 1400 - 1800 m. Na své si zde příjdou jak začátečníci tak zkušení lyžaři. Pro všechny jsou zde k dispozici dvousedačkové i čtyřsedačkové lanovky a řada vleků. Pro běžkaře je k dispozici 17 km upravených tratí.

Cena zahrnuje: doprava busem, skipas, technický delegát
příplatky:povinné cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí 40,- Kč
Doprava
Odjezdová místa: Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Břeclav, Mikulov
Zájezd zahrnuje
doprava busem, skipas, technický delegát
Zájezd nezahrnuje
povinné cestovní pojištěnívčetně léčebných výloh v zahraničí 40,- Kč
Výlety
***
Slevy
***
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK IRRA s.r.o., IČ 29266076.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK