Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Podhájska - Slovensko - Jižní Slovensko - Podhájska


Podhájska

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis

V roce 1973 byl navrtaný geotermální pramen silné mineralizované vody v hloubce 1900 m. Vodá má při ústí teplotu 80 oC a vydatnost 50 l za sekundu. Vřídlo pochází z doby třetihor a jeho voda je unikátem porovnatelným s vodou Mrtvého Moře. Horká voda obsahuje jód, který ji zbarvuje do hněda. Termální koupaliště Podhájska se nachází na jihu Slovenska, nedaleko Nových Zámků a poskytuje návštěvníkům možnost oddychu i rekreace jak v letním, tak v zimním období. Navštívit lze termální koupaliště Podhájska, nebo nově vybudované Wellness centrum Aquamarin.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3. hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 6-7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

odjezd z Hodonína v raních hodinách, příjezd do Podhájské, volný program. Návrat do ČR ve večerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč, cestovní pojištění cca 18 Kč, vstupy.

Vstupné do bazénového světa (není zahrnuto v ceně):
Děti do 3 let mají vstup zdarma.

ZIMNÍ SEZÓNA: 7. 11. 2017 - 8. 4. 2018 Dospělí Děti od 3 do 15 roků Bazénový svět 3-hodinový vstup 12,00 € 7,00 € Bazénový svět 2-hodinový vstup 9,00 € 5,00 € Vitálny svět - 1-hodinový vstup (samostatný vstup) 9,00 € - Vitálny svět - jednorazový vstup (doplatek k bazénovému světu, v rámci vstupu do baz. světa) 6,00 € -

Doplatek za každou započatou 1/2 hodinu po překročení časového vstupu do bazénového světa

1,50 € 1,00 € Doplatek za každou započatou 1/2 hodinu po překročení časového vstupu do vitálního světa 4,00 € -
Pokoje
Sedadlo 1+0

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.