Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Penzion Ivan - Chorvatsko - Severní Dalmácie - Starigrad-Paklenica

Penzion Ivan

Chorvatsko » Severní Dalmácie » Starigrad-Paklenica

, Penzion starstarstar

FM


Penzion Ivan

Počet termínů:

17 termínů / 0 Last minute / 17 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Zadar - transparent 13°C
Zítra Počasí v Zadar - transparent 7 - 13°C
21.1. Počasí v Zadar - transparent 7 - 10°C
22.1. Počasí v Zadar - transparent 5 - 8°C


Ubytování
V penzionu jsou k dispozici pěkně zařízené dvou až třílůžkové pokoje, třílůžková studia a pětilůžkový apartmán s vlastním soc. zařízením a klimatizací. Pokoje mají balkón orientovaný směrem na moře. Klientům ubytovaným v pokojích je k dispozici společná kuchyně. Všechna studia mají terasu nebo balkón, některé s výhledem na moře, kuchyňský kout, ledničku, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu.
Poloha
Penzion Ivan se nachází v letovisku Starigrad - Paklenica a poskytuje jedinečné ubytování na úpatí majestátního pohoří a Národního parku Paklenica, přitom jen pár kroků od moře. Jedná se o vyhledávané ubytování s exkluzivní polohou necelých 50 metrů od pláže a 100 m od centra letoviska.
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, využívání klimatizace, Wi-Fi připojení, spotřebu všech energií, závěrečný úklid, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
autobusovou dopravu (možno přiobjednat), cestovní pojištění (možno přiobjednat)
Dítě do 6 let
zcela zdarma (bez nároku na lůžko)
Dítě 6-12 let
sleva 50% z ceny dospělé osoby
Seniorská (nad 60 let)
sleva 5%
Novomanželská
sleva 5%
Letovisko
Letovisko Starigrad - Paklenica vzniklo na základech starověkého města Argyruntum a první zmínka o něm pochází z římského věku. Nachází se v severní Dalmácii a je součástí tzv. Paklenické riviéry, často nazývané též jako Starigradská riviéra. Riviéra patří do regionu Zadar, od něhož je Starigrad vzdálen necelých 50 km. Skalnaté pobřeží zdobí romantické zátoky s oblázkovými nebo štěrkovými plážemi.
Další vybavení penzionu
V apartmánu pro 5 osob je také SAT-TV. Hostům je rovněž k dispozici jídelna s TV se satelitním příjmem a terasou. V prostorách penzionu je dostupné Wi-Fi připojení zdarma. U penzionu mohou klienti využívat zdarma gril.
Stravování
V ceně ubytování je zahrnuta chutná polopenze. Těšit se můžete na jedinečnou a především čerstvou středomořskou kuchyni a domácí dalmatské speciality. Ochutnáte ovoce a zeleninu z vlastní zahrádky penzionu, vybrané masné výrobky z regionu a čerstvé mořské ryby!
Pláž
Pláže v letovisku jsou převážně oblázkové. Některé byly oceněny tzv. „Modrou vlajkou“ (nejuznávanější ocenění za čistotu moře a okolí). Moře je v této oblasti křišťálově čisté, což společně s pozvolným vstupem do moře dělá z této oblasti rovněž lokalitu ideální i pro rodiny s dětmi. Na své si přijdou i vyznavači naturismu, pro které jsou zde v okrajových částech vyhrazeny "nudistické" pláže.
Parkování
Klienti mají parkování zdarma přímo u penzionu nebo v blízkém okolí.
Výlety
Využijte pestrou nabídku nejrůznějších výletů a to nejen do Národního parku Paklenica, např. NP Plitvická jezera je vzdálen jen cca 2 hodiny jízdy autem.
Doporučení
Ubytování vhodné pro všechny věkové generace. Díky výhodné poloze při vstupu do národního parku Paklenica doporučujeme také pro milovníky turistiky či horolezectví.
Upozornění
Cena je platná při plném obsazení apartmánu.
/penzion-ivan/

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...