Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Paříž - Francie - Paříž

Paříž

Francie » Paříž

, Program starstar

LM


Paříž

Počet termínů:

3 termíny / 2 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Paříž - transparent 8°C
Zítra Počasí v Paříž - transparent 4 - 8°C
18.1. Počasí v Paříž - transparent 7 - 12°C
19.1. Počasí v Paříž - transparent 2 - 8°C


Popis hotelu

Ubytování

** hotely - střední kvality, které se nachází na předměstí Paříže, v blízkosti stanice metra nebo příměstských vlaků RER.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a satelitním TV.

Vybavení: v hotelu se obvykle nachází restaurace a bar.

Strava: kontinentální snídaně, večeře za příplatek.

Místní kategorie: **

Program

Versailles • Louvre a Mona Lisa • Eiffelova věž - 300 m • Montmartre a Moulin Rouge • Elysejská pole - hlavní ulice světa • katedrála Notre-Dame

Den 1

Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Německo a Belgii. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky.

Den 2

Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Prohlídka města: Muzeum voskových figurín (Musée Grévin), procházka přes Place Vendome k pařížské Opeře. Následně ubytování v hotelu a čas na odpočinek. (Program je realizován metrem a RER).

Den 3

Po snídani odjezd na prohlídku, kterou začneme v Louvru s nádhernou sbírkou děl evropského umění: mimo jiné Mona Lisa, Venuše Mélská (Venus de Milo), Okřídlené Vítězství Samothrace. Následně Eiffelova věž - nejslavnější železná konstrukce v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Výjezd výtahem do výšky téměř 300 metrů a možnost vidět mimořádné panorama - to je nezapomenutelný zážitek. Poté procházka po Elysejských polích (Champs-Elysées), nejznámější aleji světa zakončené Vítězným obloukem. Posledním bodem programu bude plavba lodí po Seině.

Den 4

Po snídani začneme prohlídku ve Versailles - slavném komplexu palácových zahrad vytvořených Ludvíkem XIV., mimo jiné: Zrcadlový sál a apartmány Madame de Pompadour. Návrat do Paříže. Návštěva nejznámějšího pařížského pohřebiště - hřbitova Père-Lachaise, které je místem posledního odpočinku mnoha slavných lidí, jako např.: F. Chopina, hraběnky Walewské, Abélarda a Héloisy. Dalším bodem programu je prohlídka Gare d'Orsay - impresionistického muzea, které se nachází v budově bývalého vlakového nádraží. Na závěr doporučujeme procházku po Montmartru, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti a náměstí Place du Tertre.

Den 5

Po snídani - program realizován městskou hromadnou dopravou. Návštěva ostrova Cité (Île de la Cité) - nejstarší části města, uvidíme mimo jiné: katedrálu Notre-Dame, největší památku sakrálního umění z 12. století uchvacující lehkostí architektury, nádhernými vitrážemi a složitě vyrobenými portály. Odjezd do Polska kolem 17:00 hodiny. Přejezd přes Belgii a Německo. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky.

Den 6

Příjezd do Polska v ranních hodinách (Torzym cca 9:00).

Upozornění k programu

Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno. Delegát neprovází po muzejních objektech.

Ve zvláštních případech možnost realizace programu městskou hromadnou dopravou (RER, metro).

Cena

Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (3 noci), stravování: 3 snídaně, 4 večeře (za příplatek), turistický program (viz níže), služby delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou, systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) a jiné osobní výdaje. Orientační ceny vstupného: cca 150 EUR, přejezdů metrem a RER: 15 EUR.

Fakultativně - večerní představení v kabaretu Lido - nejslavnějším pařížském divadelním kabaretu. Akce se koná v závislosti na dostupnosti míst, při min. počtu 15 zájemců. Celková cena: 110 EUR/os.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE

Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Hodnocení klientů

Recenze k tomuto zájezdu najdete zde: http://r.pl/paryz/zakwaterowanie-par

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.