Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Paříž město módy a elegance - Francie - Paříž

Paříž město módy a elegance

Francie » Paříž

, Hotel starstar

FM


Paříž město módy a elegance

Počet termínů:

7 termínů / 0 Last minute / 7 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Paříž - transparent 4°C
Zítra Počasí v Paříž - transparent 3 - 7°C
14.12. Počasí v Paříž - transparent 5 - 9°C
15.12. Počasí v Paříž - transparent 4 - 6°C


Cena zájezdu zahrnuje:
- 2x ubytování v hotelech s vlastním soc. zař. na pokoji: PREMIERE CLASSE, nebo v pohodlném hotelu CAMPANILLE***, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.
Cena zájezdu nezahrnuje:
- vstupy, místní taxy a vjezd autokarem do historické Paříže 12 Eur (do centra jedeme naším autokarem ne metrem) - Hotel Premiere - 2 x kontinentální snídaně: 399 Kč - Hotel Campanille - 2 x bohatá snídaně formou švédských stolů: 699 Kč - Sleva -500 Kč pro dítě do 12 let na přistýlce (jako 3 osoba na pokoji se 2 dospělými) na hotelu Campanille - Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel CAMPANILLE*** + 2.500 Kč - Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel PREMIERE + 2.000 Kč
Informace:
* Sivestrovský termín - odjezd z Paříže po půlnoci.
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.
Den 1.
Odjezd z ČR, přesun přes SRN a Francii.
Den 2.
Ráno příjezd do Paříže. Okružní jízda: Bastilla, Hotel de Ville, Rivoli, Concorde, Orsay. Poté se vydáte na pěší městem procházku s průvodcem. Latinská čtvrť: Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, Sorbonna, Musée de Cluny, Conciergerie, St. Chapelle, katedrála Notre Dame. Zde osobní volno, kde budete mít první příležitost k nákupům. Velká koncentrace obchodů je na Boulevard St. Michel a St. Germain. Chic bchůdky dýchající francouzskou módou se nalézají také na Rue Moufetard v Latinské čtvrti. Poté přesun do oblasti Hotel de Ville a Centre G. Pompidou. Hned vedle radnice se nalézá obchodní dům BHV, je vhodný na nákupy bytových doplňků, značkových potravin, nebo oblečení střední cenové kategorie. Pak Les Halles – bývalé břicho Paříže. Poté se přesuneme k Louvre. Ti co dávají přednost nakupování si příjdou na své na ulici Rue Rivoli. Naleznete tu značky jako Zara, Bershka, Cellio, Stradivarius, Naf Naf, 3 Suises, Etam, André, Minelli, vyhlášené parfumerie Sephora ..., kde objevíte opravdu pěkné kousky šmrncnuté francouzským duchem za dostupné ceny. Suvenýry nakoupíte nábřeží Seiny u bukinistů, kteří nabízí ve svých archaických stylových stáncích staré knížky, pohledy, obrázky, či malé Eiffelovky. Odjezd na nocleh.
Den 3.
Dopoledne návštěva slavného zámku a zahrad ve Versailles - rozsáhlý komplex královského paláce s nádhernými zahradami, sochami, fontánami a pavilony. Město Versailles navíc nabízí možnosti nákupů delikates a specialit na místním trhu, v místních cukrárnách, pekárnách a prodejnách delikates, které vyrábí své produkty dle tradice sahající až do doby Krále Slunce, kdy zásobovaly dvůr tím nejlepším co Francie mohla nabídnout. Odpoledne okružní jízda supermoderní čtvrtí La Défanse. Poté výjezd na Montmartre – bazilika Sacré Coeur, Moulin Rouge. Zde je také příležitost k nakupování. Po nákupech budete mít možnost dopřát si plavbu lodí po Seině a podívat se na osvětlené památky. Odjezd na nocleh
Den 4.
Dopoledne čas na návštěvu Eiffelovy věže, nebo možnost nákupu potravin a delikates. Doporučujeme malé obchůdky v 7. obvodu, připomínající kolorit malého městečka. Mezi nejlevnější patří Fran Prix, Ed a G20. O něco dražší je Mononoprix, ale naleznete zde kvalitnější a větší výběr. Poté pokračování prohlídky: Martova pole, kolem Vojenské školy, Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona přes nejkrásnější z mostů nad Seinou – Most Alexandra III. na nám. Svornosti – největší pařížské náměstí. Osobní volno, odkud se můžete vydat na nákupy na známe boulevard Champs-Élysées. Jestli chcete navštívit opravdu nablýskaný svět módy, který od Paříže očekáváte, je potřebné zajít k Opeře. Tento svět je krásný a je snem každého módního gurmána. Nádherné výlohy, které připomínají umělecká díla, jsou jenom začátkem. Je to svět magický a je rozhodně příjemné se ním alespoň projít. Obchodníci jsou zvyklí na návštěvníky, který nic nekupují a i tak Vás budou vítat s úsměvem a zájmem. Jestli si troufnete na nákup v opravdu luxusním obchodě, rozhodně doporučujeme Fauchon Paris, kde dostanete jen to nejvybranější zboží v nejúžasnějším balení. Na Rue Rivoli se nalézá známý obchodní dům La Samaritaine. Galeries La Fayette poblíž Opery je jeden z nejprestižnějších obchodních domů, kde kromě módních značek naleznete vybranou nabídku šperků, parfémů, interiérových doplňků, ale také luxusních gurmánských specialit. V podobném stylu je v Printemps na rue Hausmann, kde sa střídají nejznámější jména světové módy jako Armani, Dolce & Gabbana, Lagerfeld, Moschino a mnoho jiných originálních módních značek. S Paříží se rozloučíme návštěvou čtvrti Montparnass. Budete moci navštívit známou Tour Montparnass a její observatoř která Vám nabídne jedinečný panoramatický pohled na Paříž – výhled v 360° do vzdálenosti 40 km z výšky 200 m bude jedinečným zážitkem. Montparnass je také spousta možností občerstvení, nákupů. Večer odjezd do ČR.
Den 5.
Návrat do ČR

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.