Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Oasis Park - Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Dorada - Salou

Oasis Park

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa Dorada » Salou

, Hotel starstarstarOasis Park

Počet termínů:

33 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Katovice

Počasí:

Dnes Počasí v Salou - transparent 12°C
Zítra Počasí v Salou - transparent 7 - 12°C
18.12. Počasí v Salou - transparent 7 - 12°C
19.12. Počasí v Salou - transparent 9 - 14°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Oasis Park Salou
Kategorie hotelu: ****
Popis hotelu

Poloha

Hotel Oasis Park Salou se nachází v centru města Salou. Nedaleko hotelu jsou restaurace, bary a obchody. Asi 2 km od hotelu je vlakové nádraží (spojení s Barcelonou a Tarragonou). Asi 100 m od hotelu je zastávka městské autobusové dopravy. Letiště Reus je vzdáleno asi 13 km od hotelu Oasis Park Salou.

Pláž

Hotel Oasis Park Salou se nachází asi 500 m od malé, zátokové, písečné pláže Capellana. Hlavní pláž v Salou - Levante je vzdálena asi 700 m. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek (cca 7 EUR/osoba).

Vybavení

Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bar, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (jeden s hydromasáží), 2 dětské bazény (z toho 1 se skluzavkami), dětské hřiště, mini klub, konferenční místnost, úschovna zavazadel. Hotel poskytuje plážové osušky (zdarma, nutná záloha cca 10 EUR).

Pokoje

Hotel Oasis Park Salou má 384 pokojů, renovovaných v roce 2013, rozmístěných v 7patrové budově. Všechny pokoje jsou pohodlné a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, ledničkou, trezorem (cca 25 EUR/týden) a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka do 2 let - zdarma (na vyžádání). Hotel má pokoje pro osoby se zdravotním postižením (na vyžádání). Domácí zvířata nejsou povolena.

Standardní pokoje (o rozloze asi 22 m²) - pro max. 4 osoby, přičemž v pokoji budou pouze 2 manželské postele. Kojenec se zahrnuje do maximální obsazenosti pokoje.

Strava

Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Je zde možnost příplatku do programu All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, občerstvení mezi jídly, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v areálu hotelu (10:00 - 23:30).

Bezlepková dieta na vyžádání.

Sport a zábava

Hotel Oasis Park Salou organizuje denní a večerní animační program pro děti a dospělé. Zdarma: stolní tenis. Za poplatek: wellness zóna (cca 8 EUR/vstup: krytý bazén, sauna, turecké lázně, vířivka), kulečník.

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie

****

Jiné

http://www.besthotels.es/

Náš názor

Hotel Oasis Park Salou byl renovován v letech 2013 - 2016. Nachází se v centru rušného turistického letoviska. Dobře udržovaná vodní zóna (celkem 4 bazény) a dětské hřiště potěší nejmenší, a trochu starším doporučujeme odpočinek na prosluněné terase nebo ve wellness zóně. Srdečně zveme!

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Jiné

Costa Dorada - obecné informaceMěna

EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat hotovost z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit ostatní měny.

Spropitné

Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se nechává zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně.

Vízum

Čeští obyvatelé mohou cestovat jen s platným občanským průkazem nebo cestovním pasem.

Čas

Stejný jako v ČR.

Orientační ceny

Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta

Poštovní známka na pohlednici stojí cca 0,65 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina

Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony

Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u operátora před odjezdem na dovolenou.Costa Dorada to je pobřeží Katalánska, kde se písek třpytí na slunci jako zlato. To jsou krásné pláže s pozvolným sestupem do moře, kde voda klidně omývá stopy na zlatém písku. Jsou to vodopády skryté v horách, vinice produkující jedny z nejlepších španělských vín, římské dědictví v Tarragoně a modernistická Barcelona viděná prizmatem Gaudího architektury. Je to také spousta atrakcí a adrenalinu v největším zábavním parku PortAventura, a na ty, kteří rádi prozkoumávají přírodu, čeká přírodní park delty řeky Ebro. Navíc Španělská kuchyně - jako obvykle v celé své kráse. Srdečně zveme na pobřeží Costa Dorada - Zlaté pobřeží Španělska.

Letoviska na Costa DoradaSalou - největší turistická destinace, plná života, kaváren, barů a obchodů. V letovisku jsou 2 krásné, široké, písečné pláže a mnoho malých zátok. V Salou se nachází PortAventura - největší zábavní park s horskými dráhami, kolotoči a aquaparkem.

Cambrils - starý rybářský přístav a v současné době jedno z nejvýznamnějších letovisek na pobřeží Costa Dorada. Městečko je známé především díky velkým plážím a četným rybím restauracím. Podél pobřeží se táhne promenáda, která spojuje město se Salou.

Odlety: Varšava a Katovice. Sraz cca 2 hod. před plánovaným odletem u stanoviště CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte prosím na: www.r.pl/rozklady

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.​

Program

Den první

Odlet z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hod. před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den poslední

Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesný čas odjezdu uvede delegát CK na místě). Návrat do Polska.Upozornění: V hotelích na území Katalánie se platí turistický poplatek cca 1,5 EUR/os./den.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...