Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
No name Rezidence Vars - Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Risoul / Vars

No name Rezidence Vars

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Risoul / Vars

, Studia starstarNo name Rezidence Vars

Počet termínů:

15 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Vars
Ubytování
Studio ST2** (1 místnost, 16–21 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Studio ST3** (1 místnost, 19–23 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby (ev. palanda) a 1 lůžko, koupelna s WC.
Poloha
Ve Varsu les Claux (1850 m), privátní ubytování rozmístěné v několika rezidencí (Ski Soleil, Centre Vars, Le Pastourlet…), 100–200 m od sjezdovky, centrum s obchody a restauracemi do cca 350 m.
Popis zájezdu
Rozlehlá a dobře propojená oblast „Foret Blanche“ se 185 km sjezdovek všech obtížností je vhodná pro všechny kategorie lyžařů. Pokročilí lyžaři si přijdou na své na rozmanitých červených sjezdovkách. Vyhlášená je červená Olympijská sjezdovka s převýšením 900 m. Rodiny s dětmi, začátečníci a mírně pokročilí lyžaři budou jistě spokojeni na širokých upravených sjezdovkách menší obtížnosti (např. slunečná modrá sjezdovka Marmotte, pro začátečníky malý skiareál zdarma). Umělé zasněžení je v případě potřeby zajištěno na více než třetině sjezdovek a všech důležitých přejezdech.Výzvou pro nejodvážnější je ve Varsu jedna z nejtěžších černých sjezdovek v Evropě – „La Coni“, která má prvních 200 metrů sklon až neskutečných 43°. V Risoulu pod vrcholem Peyrefolle jsou vyznačeny dvě černé středně dlouhé sjezdovky s freeride terény. Pro odvážlivce je také určena mezinárodně uznávaná trať pro letmý kilometr, která vede z nejvyššího vrcholu oblasti Pic de Chabrieres 2750 m (světový rychlostní rekord v jízdě na lyžích z března 2016 je 255 km/hod.). Snowboardisté si přijdou na své v kvalitních snowparcích v Surflandu v Risoulu 1850 m a ve Varsu (několik areálů s U-rampou, skoky všech obtížností, boardercrossem, slopestyle, park Eyssina, Girly park, Kids Park...). Pro zážitky z jízdy ve volném terénu vyzkoušejte svahy nad střediskem Vars (např. oblast Eyssina či Chabrieres).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.