Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Mar Menor 55+ - Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Cálida - La Manga

Mar Menor 55+

Španělsko » Španělsko pevnina » Costa Cálida » La Manga

Murcia oblast, Hotel starstarstarstar

FM


Mar Menor 55+

Počet termínů:

16 termínů / 0 Last minute / 16 First minute

Strava:

Polopenze s nápoji

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ŠPANĚLSKO Mar Menor- senioři 55+
Popis
Fantastický pobyt za exkluzivní ceny, na jihu Španělska v jedinečných mořských lázních (zdarma pod širým nebem nebo v salonech za poplatek). S podobnými léčivými vlastnostmi jako u Mrtvého moře. Díky dotaci pro seniory 55+ činí úspora 2500 Kč za osobu!! V jižním Španělsku, v autonomní oblasti Murcia vedle známého pobřeží Costa del Sol a zhruba 80 km jižně od Alicante, leží rekreační středisko La Manga. V překladu to znamená "rukáv" a je odvozen od unikátní polohy na dlouhém písčitém pásu (širokém cca 200 m), který odděluje Středozemní moře a lagunu Mar Menor-„Menší moře“. Statistiky uvádí, že je zde nejvíce slunných dnů ve Španělsku. Není proto divu, že moře má po celý rok příjemně teplou vodu,o 5 stupňů více než jinde u Středozemního moře. I v říjnu teplota vody téměř nikdy neklesá pod 24 stupňů a koupání je zde možné téměř vždy od dubna do listopadu.
Ubytování
HOTEL IZÁN CAVANA 4*
Úžasná poloha přímo u laguny a pár kroků od moře. Hotel s vyhlášenou pestrou kuchyní. Pokoje jsou vybaveny klimatizací/topením, TV/SAT, telefonem, koupelnou se sprchou a WC, balkonem, trezorem za poplatek. Výhoda- delegát bydlí v blízkosti hotelu, je tedy k dispozici téměř "24 hodin". Možné jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje.
Pozor! : Jednolůžkových pokojů je omezený počet, s rezervací proto neváhejte.
Poloha
Ve středisku La Manga si můžete vybrat, zda se půjdete koupat do slané laguny o rozloze 170 km2 nebo dáte přednost osvěžení ve Sředozemním moři, obě vodní plochy od sebe dělí jen 200 metrů!
Vzdálenosti
Pláž= hotel leží přímo v první linii na písčitém pásu (La Manga), který odděluje slanou lagunu od Středozemního moře. Obě pláže jsou tedy od hotelu pouhých pár kroků.
Mar Menor-laguna= 0 m
Středozemní moře= 250 m
Jelení ostrov (Isla del Ciervo) s léčivým bahnem= 300 m
Centrum města = 50 m
Vybavení a služby
Do dotovaného programu Europe Senior Tourism je přihlášeno několik 4* hotelů v destinaci Mar Menor. Nabídka může být španělským partnerem průběžně aktualizována a konkrétní hotelovou kapacitu přidělí garant projektu. V době zvěřejnění nabídky je potvrzen hotel Izán Cavanna. Dále jsou v programu zařazeny například tyto hotely: Hotel Entremares, Hotel Los Delfines.
Všechny 4* hotely v nabídce disponují recepcí, restaurací, barem, venkovním bazénem, terasou na slunění s lehátky. Zdarma wi fi ve společenských prostorách u recepce. Všechny hotely jsou bezprostředně u pláže a vyhovují nárokům na seniorskou dovolenou.
Sport a zábava
• V ceně dvě zajímavé aktivity s průvodcem! Půldenní procházky k ostrůvku s léčivým bahnem a na místní trhy.
• Na hotelu poutavá přednáška s odbornými informacemi o léčivém bahně a doporučených procedurách.

Dále řada možností fakultativně (ceny orientačně= dle informací v době zveřejnění, přesně sdělí delegát na místě)
•LÁZNĚ PARKU SALINAS DE SAN PEDRO- největší solné spa v Evropě a významné místní lázně ! Léčí artritidu, kožní problémy,revma. Vyzkoušejte léčivé bahno a mořskou vodu pod dohledem odborníků. Cena 18€
•OKRUŽNÍ JÍZDA po "rukávu"- lodí s průvodcem nebo individuelně autobusem. Objedete výběžek La Manga, cena bus cca 6€. Na lodí navíc během dvouhodinové plavby ochutnáte vynikající španělskou sangrii a dozvíte se mnoho zajímavostí nejen od průvodce, ale také přímo od kapitána lodi. Cena 18 e.
•CARTAGENA - vydáte se po stopách historie, navštívíte jeden z najstarších vojenských přístavů Španělska a připomenete si období Kartága a Říma.Cena 35€.
•LODNÍ VÝLET projížďka lagunou do romantického městečka Santiago de la Ribera. Procházka městem, osobní volno k nákupům na malebné promenádě. Cena 25€
•MURCIA- půldenní výlet do hlavního města regionu. Návštěva hlavních památek, svatyně patronky města, vyhlídková terasa, volno k nákupům suvenýrů. Cena 35€
Poznámka: program a ceny jsou orientační, mohou se mírně lišit v souvislosti se sezónou, počtem účastníků apod. Přesné info podá delegát na místě.
Tip
Španělské "Mrtvé moře" s léčivými účinky. Blahodárná je jak mořská voda, tak léčivé bahno. Obojí obsahuje množství minerálů a účinných látek, zmírňujících obtíže nebo přímo léčících poúrazové stavy, zlomeniny, kožní problémy včetně lupénky, artrózy, stimulujících správný krevní oběh. A v neposlední řadě také funguje jako " vzdušné lázně" zdarma pro léčbu dýchacích obtíží.

1. MOMENT do 01/12/2017
• záloha pouze 2500 Kč/osoba (doplatek do 50% ceny zájezdu do 15.2.2018)
• garance pokojů směrem na jedno z moří
• zvýhodněná cena cestovního pojištění jen 224 Kč /osoba bez rozdílu věku
• Exkluzivní GO PARKING parkoviště 5 minut od letiště za 800 Kč na týden
Další informace
Uvedený letový řád je zveřejněn dle potvrzených informací ze strany letecké společnosti, závazné časy obdrží účastník v Pokynech na cestu týden před odletem.
Stravování
POLOPENZE: snídaně a večeře formou bufetu (tzv. švédské stoly) v ceně
NÁPOJE v ceně : ke snídaním (čaj a káva) a k večeřím voda a víno
Plná penze (obědy) možné za doplatek
Doprava
LETECKY Praha- San Javier- Praha (kromě letu *-zde namísto San Javier je přílet nebo odlet Valencie) .
• Transfer z letiště San Javier-La Manga cca 35 minut, popř. z Valencie cca 3 hod
• Letový řád JARO a PODZIM předběžně (finální časy budou v Pokynech na cestu) > PRG-S.Javier 8.00-11.00, S.Javier-PRG 11.14-14.35

* v termínu jaro 2017 :15/5-26/5 je přílet do Valencie/ * v termínech podzim 2017 : 11/10-26/10 je odlet z Valencie se Smart Wings, Valencie 8.40- Praha 11.20

• SVOZY na letiště Praha: (cena za osobu obousměrně) z Brna = 600 Kč / z Jihlavy =500 Kč / z F.-Místku, Ostravy, Opavy = 800 Kč / Nového Jičína, Olomouce, Prostějova =750 Kč
Cena zahrnuje
•7 nebo 10,11,15 nocí (viz termín) v hotelu 4*
•Leteckou dopravu vč. všech poplatků a tax
•Transfer letiště – hotel – letiště
•Polopenzi včetně vody a vína 0.25 l při večeři a v případě plné penze též při obědě
•Služby česky hovořícího delegáta na hotelu, nadstandardní péče 55+
•Zákonné pojištění CK proti úpadku
•Lékařská asistence v urgentních případech v místě pobytu
•2x polodenní procházka s delegátem (na ostrůvek Isla del Ciervo k léčivému bahnu a na místní typické trhy
•kyblík na léčivé bahno Mar Menoru
•vstup do vnitřního hotelového bazénu zdarma (mimo 31.5-15.9, kdy je uzavřen)
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění: možno sjednat typ KOMPLEX (léčebné výlohy+storno) za 28 Kč/os a den nebo typ STANDARD (jen léčebné výlohy) za 16 Kč/os a den.
Slevy
Dotace 2500 Kč je již odečtena z ceny.
VÝHODY 1. moment = včasný nákup do 01.12.2017:
*************************************************************
• Záloha 2500 Kč, doplatek do 50% ceny= do 15.02.2017, doplatek do plné ceny=1 měsíc před odletem
• Garance pokoje s výhledem na moře

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.