Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Madrid - pokladnice umění - Španělsko - Madrid

Madrid - pokladnice umění

Španělsko » Madrid

, HotelMadrid - pokladnice umění

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Madrid - transparent 14°C
Zítra Počasí v Madrid - transparent 8 - 18°C
24.10. Počasí v Madrid - transparent 9 - 20°C
25.10. Počasí v Madrid - transparent 9 - 23°C


Popis
Náš letecký poznávací zájezd do středního Španělska Vás zavede do metropole Madrid i starobylého Toleda a slavného rozlehlého komplexu kláštera a královského sídelního paláce El Escorial.
Zájezd zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Madrid – Praha, kabinové zavazadlo dle podmínek let. společnosti, letištní taxy, transfer z/na hotel, 3x ubytování v hotelu - 2lůžkové pokoje s příslušenstvím, 3x snídani, průvodce
Zájezd nezahrnuje
bakšišné
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení, zavazadlo k odbavení do hmotnosti max. 20 kg, výlet vlakem do Toleda
Program
Den 1
Odlet do MADRIDU. Transfer na ubytování. První část prohlídky Madridu (délka dle času letu). Náměstí Sluneční brány (Puerta del Sol), Východní náměstí (Plaza Oriente), Calla Mayor, Plaza de la Villa, pompézní Plaza Mayor, balkony, věžičky.
Den 2
Výlet místní dopravou na úpatí pohoří Sierra de Guadarrama, k prohlídce paláce a kláštera Filipa II. EL ESCORIAL (UNESCO), nespočet uměleckých děl, Královská knihovna s freskami, mramorový Královský panteon atd. Po návratu do MADRIDU prohlídka další části města, Paseo del Prado, třída umění světového věhlasu. Na pár set metrech zde stojí trojice skvostných uměleckých sbírek - skvělé MUSEO DEL PRADO s galerií největší kolekce španělských mistrů na světě.
Den 3
Ráno fakult. výlet do TOLEDA (UNESCO), města připomínající staleté soužití tří místních kultur, křesťanské, židovské a muslimské. Náměstí Zocodover, dominanta města Alcázar, monumentální katedrála - vrcholné dílo gotiky s příměsí dalších slohů, radnice, kostel Santo Tomé, klášter San Juan de los Reyes. Po návratu do MADRIDU navštívíme KRÁLOVSKÝ PALÁC (Palacio Real) a přilehlou katedrálu Almudena.
Den 4
Dokončení prohlídky MADRIDU. Projdeme se po okázalé Calle Alcalá, dále po rušné Gran Vía na Plaza Cibeles a přijdeme až k Parku Retiro. Individuální volno a dle letu transfer na letiště a odlet do Prahy.


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.