Les Praries de la mer - Mobil Home Hawai, Francie, 24.3.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 127367964

Les Praries de la mer - Mobil Home Hawai

Francie

, Mobilhome starstarstarstarstarLes Praries de la mer - Mobil Home Hawai

Termín:

24.3.2018 - 31.3.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
22 900 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Les Praries de la mer -Mobil Home Hawai
Popis
Francouzská Riviéra, zvaná Azurové pobřeží se táhne od italských hranic přes Monacké knížectví až po Hyeres. Zasahuje do vnitrozemí k vysočině Provence. Slávu ji přinesli Angličané a postupem času sem začali jezdit mnozí zámožní lidé. Má vyrovnané středomořské klima, zimy jsou mírné a léta bez ubíjejících veder. hory totiž chrání pobřeží před chladným větrem. Mořský větřík příjemně chladí a sluncem vyhřátá skaliska udrží teplo dlouho do noci. Mezi nejkrásnější místa na Riviéře nepochybně patří proslulé St. Tropez a 5 km od něj vzdálené malebné městečko na laguně Port Grimaud. Leží v těsné blízkosti kempu a nabízí rozmanité možnosti, restaurace, obchody... Každý čtvrtek a neděli dopoledne se zde koná trh. Kemp v němž se naše mobilhomy nacházejí, leží přímo u moře v zálivu St. Tropez a patří mezi 5* kempy ve Francii. Vlastní písečná pláž, nádherná okolní krajina a nepřeberné možnosti výletů za poznáním a historií. V areálu jsou k dispozici bufety, prodejny potravin, restaurace, diskotéka, sportoviště, tenisové kurty, internet i bohatý animační program. Každý si přijde na své!
Ubytování
Mobilhome typu Comfortpro 2-4 osob (rozměry 7,3x3 m): ložnice s dvoulůžkem, dětský pokoj se dvěmi lůžky, obývací část s rozkládacím lůžkem, sprcha a oddělené WC, kuchyňská část-vybavená základním nádobím, lednicí, plynovým sporákem, varnou konví a mikrovlnkou. Venkovní posezení se zahradním nábytkem. Klimatizace.
Poloha
Kemp se nachází mezi Sainte Maxime a Saint Tropez.. Hned vedle proslulého městečka Port Grimaud.
Vzdálenosti
Sainte Maxime 7km, Saint Tropez 7km (20min. lodí),
Nice letiště 1:30 h, Marseille letiště 2:00 h, Vlakové nádraží Sainte Raphael 30km.
Sport a zábava
Kemp nabízí mnoho aktivit které Vás zaručeně uspokojí.

**Klub Sport**
bude vaše místo schůzek a příjemných chvil strávených s našimi animátory. Skrz období, naleznete náš tým pro zábavní aktivity
PROGRAM orientovaný Sport & Discovery. Vřelé přivítání bude vyhrazena pro rezervaci aktivity a zapůjčení vybavení. Mnoho sportovní turnaje jsou také k dispozici: fotbal, petanque, tenis, plážový volejbal, stolní tenis. Otevřeno denně od 09:00 12:00 -15h00 7:00 p.m. Všechny sportovní zařízení jsou o volný přístup. Pro zařízení, půjček, obraťte se prosím přímo na Club Sport. Činnosti zdarma.

**Pilates / Protahování**
Tato metoda je série posturální cvičení, jejichž cílem je zlepšit váš svalový tonus a pružnost. Francisca, profesionální učitel který Vám umožní báječnou meditaci v odpoledních hodinách. Ideální sezení pro všechny nadšence všech úrovní, od začátečníků až po zkušenější.

**Animační klub**
Zde naleznete aktuální přehled všech organizovaní aktivit v daném období s možností registrace , které nabízí animační tým Prairies de la Mer. (např registrace pro vyhlídkové, outdoorové aktivity ...) Prostor pro sdílení a pohostinnost, bude animační Klub organizovat své hry, kvízy, turnaje všeho druhu! Setkání na Long Baru : • každý den od 9h-12h a 16h-20h

**Salsa den**
Přijďte se kroutit na latinské rytmy s naším specialistou a učitele všech tanců, jako je salsa, bachata, Kizomba, Kuduro ... Sraz v Sportovní klub na hodinu školení, které bude vaše příprava na večer SALSY
večer se koná každou čtvrteční noc v Long Bar.

**Lukostřelba**
Užijte si dovolenou a vyzkoušejte si lukostřelbu a zasáhněte svůj cíl! Naši animátoři čekají na budoucího Robin Hooda. Budete muset prokázat, přesnost a koncentraci k dosažení cíle. Tato aktivita je otevřená pro všechny od 7 let. Zdarma činnosti.

**Keilani Fitness Studio**
Užijte si bez prodlení naš plně vybavené fitness centrum.Keilani Fitness Studio je 100 m2 vyhrazený na tvar a silový trénink, s tuctem kardio stroji, které vám umožní spálit kalorie a přetvářet své tělo. Po dobu celé své dovolené, Francisca je k dispozici, a provází vás po celou dobu tréninku. Od vaší první schůzky. Ona vám pomůže vytvořit programu na míru, v závislosti na vaší fyzické kondici, pro splnění svých cílů.

**Riviera Water Sport**
nabízí široký výběr vodních aktivit Na pláži Port Grimaud, nabízí všechny druhy vodních aktivit. Na programu: Učenído wakeboarding, tažené bóje , Hobie Cat plachtění, windsurfing, šlapadla,plavby lodí, parasailing ...

**European Diving School**
Prozkoumejte 14 vraků který se zde v zálivu nachází. St. Tropez.
Možné kurzy od 8let.
Otevření v červenci a srpnu

**Body Wake Up**
Co by mohlo být víc ideální, než začít den s fitness s hudbou? Zvlášť pokud k němu je krásné slunce a s nádherným výhledem na záliv Saint-Tropez. Zveme všechny fitness nadšenci a sportovní rodiny, na svalové probuzení. Každé ráno na pláži naše sportovní trenéři nabízí, aby ste se postarali o své tělo . Během měsíců července a srpna, tyto relace následuje kurz aqua fit přímo v moři. Každý den

**Sportovní hřiště**
Navštivte Multisports kde naleznete fotbal, petanque, tenis, plážový volejbal, plážový fotbal a a bazén (otevřen od července 2017)
Děti
Les Prairies de la Mer nabízí profesionální podporu od nejmenších po největší.
Zde jsou naše závazky a naše 4 ​​kvalitní osy pro Vaši dovolenou:

4 Závazky
• Kvalita:Náš tým se skládá z přátelských hostitelů, dynamických a profesionálů. Kvalitní přístup.

•Infrastruktura: Naše vesnice má několik hřišť . Zcela oddaný svým dětem, Land prostory pro Děti (pod dohledem rodičů) nebo Dětský klub splňují francouzské bezpečnostní normy.

• Flexibilita: Rodiče mohou navštěvovat kdykoliv v průběhu dne. Můžete si vybrat aktivity pro vaše děti bez registrace. Denní a / nebo večer, je možné použít "hlídání" externí.

• Aktivity: Program aktivit se skládá z celé řady obohacující a příslušných aktivit. .
Tip
Nezapomeňte rezervovat včas a využijte slevy.
Cena zahrnuje
Ubytování, spotřeba energií, animační programy (v hlavní sezóně), delegát
Cena nezahrnuje
Pobytovou taxu 1,6 euro/den
Závěrečný úklid-fakultativně
Lůžkoviny
Welness
Fitness
Wi-fi
Pořadatelem tohoto zájezdu je SIM s.r.o., IČ 62910809.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK