Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Les Praries de la mer - Mobil Home Comfort - Francie

Les Praries de la mer - Mobil Home Comfort

Francie

, Mobilhome starstarstarstarstarLes Praries de la mer - Mobil Home Comfort

Počet termínů:

26 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Limousin - transparent 9°C
Zítra Počasí v Limousin - transparent 8 - 12°C
25.1. Počasí v Limousin - transparent 8 - 12°C
26.1. Počasí v Limousin - transparent 5 - 8°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Les Praries de la mer -Mobil Home Comfort
Popis
Francouzská Riviéra, zvaná Azurové pobřeží se táhne od italských hranic přes Monacké knížectví až po Hyeres. Zasahuje do vnitrozemí k vysočině Provence. Slávu ji přinesli Angličané a postupem času sem začali jezdit mnozí zámožní lidé. Má vyrovnané středomořské klima, zimy jsou mírné a léta bez ubíjejících veder. hory totiž chrání pobřeží před chladným větrem. Mořský větřík příjemně chladí a sluncem vyhřátá skaliska udrží teplo dlouho do noci. Mezi nejkrásnější místa na Riviéře nepochybně patří proslulé St. Tropez a 5 km od něj vzdálené malebné městečko na laguně Port Grimaud. Leží v těsné blízkosti kempu a nabízí rozmanité možnosti, restaurace, obchody... Každý čtvrtek a neděli dopoledne se zde koná trh. Kemp v němž se naše mobilhomy nacházejí, leží přímo u moře v zálivu St. Tropez a patří mezi 5* kempy ve Francii. Vlastní písečná pláž, nádherná okolní krajina a nepřeberné možnosti výletů za poznáním a historií. V areálu jsou k dispozici bufety, prodejny potravin, restaurace, diskotéka, sportoviště, tenisové kurty, internet i bohatý animační program. Každý si přijde na své!
Ubytování
Mobilhome typu Comfortpro 2-4 osob (rozměry 7,3x3 m): ložnice s dvoulůžkem, dětský pokoj se dvěmi lůžky, obývací část s rozkládacím lůžkem, sprcha a oddělené WC, kuchyňská část-vybavená základním nádobím, lednicí, plynovým sporákem, varnou konví a mikrovlnkou. Venkovní posezení se zahradním nábytkem. Klimatizace.
Poloha
Kemp se nachází mezi Sainte Maxime a Saint Tropez.. Hned vedle proslulého městečka Port Grimaud.
Vzdálenosti
Sainte Maxime 7km, Saint Tropez 7km (20min. lodí),
Nice letiště 1:30 h, Marseille letiště 2:00 h, Vlakové nádraží Sainte Raphael 30km.
Sport a zábava
Kemp nabízí mnoho aktivit které Vás zaručeně uspokojí.

**Klub Sport**
bude vaše místo schůzek a příjemných chvil strávených s našimi animátory. Skrz období, naleznete náš tým pro zábavní aktivity
PROGRAM orientovaný Sport & Discovery. Vřelé přivítání bude vyhrazena pro rezervaci aktivity a zapůjčení vybavení. Mnoho sportovní turnaje jsou také k dispozici: fotbal, petanque, tenis, plážový volejbal, stolní tenis. Otevřeno denně od 09:00 12:00 -15h00 7:00 p.m. Všechny sportovní zařízení jsou o volný přístup. Pro zařízení, půjček, obraťte se prosím přímo na Club Sport. Činnosti zdarma.

**Pilates / Protahování**
Tato metoda je série posturální cvičení, jejichž cílem je zlepšit váš svalový tonus a pružnost. Francisca, profesionální učitel který Vám umožní báječnou meditaci v odpoledních hodinách. Ideální sezení pro všechny nadšence všech úrovní, od začátečníků až po zkušenější.

**Animační klub**
Zde naleznete aktuální přehled všech organizovaní aktivit v daném období s možností registrace , které nabízí animační tým Prairies de la Mer. (např registrace pro vyhlídkové, outdoorové aktivity ...) Prostor pro sdílení a pohostinnost, bude animační Klub organizovat své hry, kvízy, turnaje všeho druhu! Setkání na Long Baru : • každý den od 9h-12h a 16h-20h

**Salsa den**
Přijďte se kroutit na latinské rytmy s naším specialistou a učitele všech tanců, jako je salsa, bachata, Kizomba, Kuduro ... Sraz v Sportovní klub na hodinu školení, které bude vaše příprava na večer SALSY
večer se koná každou čtvrteční noc v Long Bar.

**Lukostřelba**
Užijte si dovolenou a vyzkoušejte si lukostřelbu a zasáhněte svůj cíl! Naši animátoři čekají na budoucího Robin Hooda. Budete muset prokázat, přesnost a koncentraci k dosažení cíle. Tato aktivita je otevřená pro všechny od 7 let. Zdarma činnosti.

**Keilani Fitness Studio**
Užijte si bez prodlení naš plně vybavené fitness centrum.Keilani Fitness Studio je 100 m2 vyhrazený na tvar a silový trénink, s tuctem kardio stroji, které vám umožní spálit kalorie a přetvářet své tělo. Po dobu celé své dovolené, Francisca je k dispozici, a provází vás po celou dobu tréninku. Od vaší první schůzky. Ona vám pomůže vytvořit programu na míru, v závislosti na vaší fyzické kondici, pro splnění svých cílů.

**Riviera Water Sport**
nabízí široký výběr vodních aktivit Na pláži Port Grimaud, nabízí všechny druhy vodních aktivit. Na programu: Učenído wakeboarding, tažené bóje , Hobie Cat plachtění, windsurfing, šlapadla,plavby lodí, parasailing ...

**European Diving School**
Prozkoumejte 14 vraků který se zde v zálivu nachází. St. Tropez.
Možné kurzy od 8let.
Otevření v červenci a srpnu

**Body Wake Up**
Co by mohlo být víc ideální, než začít den s fitness s hudbou? Zvlášť pokud k němu je krásné slunce a s nádherným výhledem na záliv Saint-Tropez. Zveme všechny fitness nadšenci a sportovní rodiny, na svalové probuzení. Každé ráno na pláži naše sportovní trenéři nabízí, aby ste se postarali o své tělo . Během měsíců července a srpna, tyto relace následuje kurz aqua fit přímo v moři. Každý den

**Sportovní hřiště**
Navštivte Multisports kde naleznete fotbal, petanque, tenis, plážový volejbal, plážový fotbal a a bazén (otevřen od července 2017)
Děti
Les Prairies de la Mer nabízí profesionální podporu od nejmenších po největší.
Zde jsou naše závazky a naše 4 ​​kvalitní osy pro Vaši dovolenou:

4 Závazky
• Kvalita:Náš tým se skládá z přátelských hostitelů, dynamických a profesionálů. Kvalitní přístup.

•Infrastruktura: Naše vesnice má několik hřišť . Zcela oddaný svým dětem, Land prostory pro Děti (pod dohledem rodičů) nebo Dětský klub splňují francouzské bezpečnostní normy.

• Flexibilita: Rodiče mohou navštěvovat kdykoliv v průběhu dne. Můžete si vybrat aktivity pro vaše děti bez registrace. Denní a / nebo večer, je možné použít "hlídání" externí.

• Aktivity: Program aktivit se skládá z celé řady obohacující a příslušných aktivit. .
Tip
Nezapomeňte rezervovat včas a využijte slevy.
Cena zahrnuje
Ubytování, spotřeba energií, animační programy (v hlavní sezóně), delegát
Cena nezahrnuje
Pobytovou taxu 1,6 euro/den
Závěrečný úklid-fakultativně
Lůžkoviny
Welness
Fitness
Wi-fi

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.