Les Praries de la mer - Harley Davidson Festival, Francie, Provence-Alpes-Côte d'Azur, 2.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 127379968

Les Praries de la mer - Harley Davidson Festival

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur

, Mobilhome starstarstarstarstarLes Praries de la mer - Harley Davidson Festival

Termín:

2.6.2018 - 10.6.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

9 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
23 500 Kč ()


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Les Praries de la mer -Harley Davidson Festival
Popis
Jako každý rok si Harley Davidson vybral náš kemp v Port Grimaud pro provozování každorocního festivalu. Celý náš tým se teší na schledání s motorkári a na tuto událost roku.
Náš kemp je ideální se všemi restauracemi, supermarkety, bary a svým umístení prímo na pláži vyhlížící zátoku Saint Tropez.
Tento rok již po šesté a náš tým bude pripraven udelat vše pro to aby jste si užili víkend v Port Grimaud.
Jako každý rok bude porádáno mnoho zábavných událostí jako napríklad živé koncerty na velkém podiu na pláži, testování jezdcu, prehlídka nejhezcích motorek...
Využijte výhod tohoto víkendu a navštivte nezapomenutelnou jízdou plné slunce okolní mestecka jako je Ramatuelle, Grimaud, Saint Tropez, Sainte Maxime, Cogolin.
Cena nezahrnuje
Vstup na festival
Pořadatelem tohoto zájezdu je SIM s.r.o., IČ 62910809.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK