Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
LD Judita - Česká republika - Severní Čechy

LD Judita

Česká republika » Severní Čechy

, Hotel starstarstarLD Judita

Počet termínů:

156 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Usti nad Labem - transparent 1°C
Zítra Počasí v Usti nad Labem - transparent -4 - -1°C
23.1. Počasí v Usti nad Labem - transparent -3 - 1°C
24.1. Počasí v Usti nad Labem - transparent -1 - 5°C


Ubytování
Jedno- až dvoulůžkové pokoje , sprcha, WC, TV, lednička, telefon.
Poloha
Vojenská lázeňská léčebna se nachází v lázeňské části Šanov, uprostřed zeleně v těsné blízkosti rozlehlého lázeňského parku, který poskytuje příjemné prostředí k odpočinku i relaxaci. Její tradice léčení sahá do počátku 19. století, nyní jako moderní lázeňské zařízení poskytuje léčbu chorob pohybového aparátu, periferního nervového systému a periferních cév, neurologické indikace, léčbu hypertenzní choroby, poruchy hypertenzních cév a poruchy lipidového metalismu.
Středisko
Teplice v Čechách
Vybavení
Jídelna, kavárna s internetovým koutkem, knihovna, Wi-Fi připojení zdarma, vlastní balneo, bazén, recepce s doplňkovým prodejem, v letním období posezení na terase. Výtah.
Stravování
Dle programů. Snídaně - kontintální v kombinaci s bufetovou nabídkou, oběd a večeře výběr minimálně ze 3 jídel. Strava je připravovaná dle lázeňského dietního programu.
Nabídka programů
VÍTEJTE V TEPLICÍCH
3 noci, plná penze (začíná obědem a končí snídaní)
program: 1x termální koupel + masáž + zábal, 1x thajská celotělová olejová masáž, 1x vstup do rehabilitačního bazénu s termální vodou, 1x sauna, možnost zapůjčení holí na Nordic Walking, vstupenka do botanické zahrady v Teplicích, parkování.

TRADIČNÍ LÁZEŇSKÁ LÉČBA
7 nocí, plná penze, (začíná obědem a končí snídaní)
program: vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu na 7 dní na základě zdravotních problémů (21 procedur za pobyt), nepřetržité zdravotnické zabezpečení. 2x volný vstup do rehabilitačního bazénu s termální vodou, pitný režim, osoby starší 70 let s chronickým onemocněním doloží při nástupu na pobyt vyjádření internisty ke schopnosti absolvovat lázeňskou léčbu s použitím horkých termálních pramenů. Pravidelně užívané léky je nutné vzít s sebou. Doporučená délka pobytu je 15 dnů.

LADY POBYT
7 nocí, polopenze (začíná večeří a končí snídaní).
program: 1x relaxační masáž obličeje a hlavy, 1x thajská celotělová olejová masáž, 1x termální koupel + masáž + zábal, 1x perličková koupel, 1x suchá uhličitá koupel, 1x oxygenotherapie, 2x vstup do bazénu s termální vodou, 2x vstup do sauny. Zapůjčení županu. Možnost dokoupení oběda. Léčebné procedury denně mimo nedělí.


AKTIVNÍ SENIOR
7 nocí, plná penze (začíná obědem a končí snídaní)
program: zapůjčení a zácvik chůze s holemi na Nordic walking, vstup do botanické zahrady v Teplicích, zapůjčení županu. Lékařská konzultace a sestavení individuálního programu na základě zdravotních problémů (14 procedur za pobyt), pitný režim, nepřetržité zdravotnické zabezpečení, Osoby starší 70 let s chronickým onemocněním doloží při nástupu na pobyt vyjádření internisty ke schopnosti absolvovat lázeňskou léčbu s použitím horkých termálních pramenů.
Tipy pro správnou volbu
- lázeňský dům s tradicí
- možnost kulturního vyžití
- možnost zajištění hotelového pobytu
Informace
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Parkování na odstavné ploše u LD Judita zdarma u programů u programu Vítejte v Teplicích, u ostatních programů za poplatek Kč 40,- za auto denně.
Upozornění
Léčebné procedury jsou denně mimo neděle (za neděli je léčení nahrazeno v týdnu), nástupní den je středa, pokoje jsou k dispozici od 10.00 hod., v den odjezdu je nutné pokoje opustit do 9.00 hod. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu. Délku všech pobytů je možné prodloužit nebo upravit dle přání.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.