Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Karneval květů a světel v Nice a festival citrusů v Mentonu - Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Côte d'Azur

Karneval květů a světel v Nice a festival citrusů v Mentonu

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Côte d'Azur

, ProgramKarneval květů a světel v Nice a festival citrusů v Mentonu

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Cannes - transparent 12°C
Zítra Počasí v Cannes - transparent 7 - 12°C
18.12. Počasí v Cannes - transparent 5 - 9°C
19.12. Počasí v Cannes - transparent 7 - 10°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Karneval květů a světel v Nice a festival citrusů v Mentonu 2018
Ubytování
hotel (2lůžkové pokoje s příslušenstvím) v Nice

Možnost třílůžkových pokojů - individ. v CK (jedná se většinou o pokoj s francouzskou postelí pro 2 osoby a nad ní palandu pro ev. přistýlku – doporučujeme pouze pro děti nebo rodinu – pokoje jsou poměrně malé).
Katalog 1.den
1.den: odjezd z Prahy v 18 h (Pl a po trase, HK, Pa - svoz od 6 osob; z Br za 400 Kč), přejezd do Francie
Katalog 2.den
2.den: ráno poloostrov Cap Ferrat, exotické prostředí Villy Rotschild: novorenesanční zámek a zahrady vystavěné pro věhlasnou rodinu Rotschildů a Villa Kerylos pro rodinu Ephrussi ve starořeckém stylu, ubytování, mondénní i starobylé NICE, katedrála, staré město, návrat k hotelu veřejnou dopravou, fakult. večeře v restauraci
Katalog 3.den
3.den: NICE, ráno návštěva jedinečného Chagallova muzea (Píseň písní), variant. Matissovo muzeum, hradní návrší s parkem a vodopádem, odpoledne vrchol karnevalové podívané - průvod s tanečníky a alegorickými vozy, letošní téma: Král vesmíru, „květinová bitva“ a večer karneval světel a noční show, indiv. návrat na ubytování
Katalog 4.den
4.den: MENTON, prohlídka botanické zahrady s citrusy, výstava orchidejí v Evropském paláci, indiv. volno až do zlatého hřebu dnešního programu - karnevalového pochodu Zlatých plodů městem: alegorické vozy ozdobené tunami citrusových plodů, kavárna nebo návštěva muzea Jeana Cocteaua a galerie moderního umění, příp. oběd s plody moře v restauraci přímo na pláži, zahrady Bioves plné soch z citrusů a expozice z květů, odjezd do ČR
Katalog 5.den
5.den: návrat do ČR odpoledneCK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám na slavnostech.
Pojištění
Součástí ceny zájezdu je povinné pojištění CK proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x hotel (2lůž. pokoje), průvodce, pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, fakult. jízdy MHD, snídaně, vstupné (60 €) a vše, co není zahrnuté v odstavci Cena zahrnuje
Příplatky
1800 CZK - 1lůž. pokoj

320 CZK - 2x snídaně

600 CZK - 1x večeři

160 CZK - komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem vybaveným přehravačem DVD, o přestávkách prodej nápojů.

Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Případné svozy z Brna bývají autobusy společnosti Student Agency a odjezdové místo zájezdového autobusu z Prahy je potom přesunuto na autobusové nádraží Florenc.
Stravování
není v ceně zájezdu, snídaně za příplatek předem formou bufetu francouzského typu (džus, výběr teplých nápojů, několik marmelád, med, slané a sladké máslo, 1-2 druhy bagety, topinka, sladký rohlík, sladká bagetka nebo magdaléna, někdy výběr přesnídávka nebo jogurt, občas pudink), podávají se vždy v hotelu. Velmi doporučujeme mít zajištěné snídaně (v hotelích je velmi přísně pod pokutou zakázáno užívání jakýchkoli varných konvic a vařičů a hotely jsou situovány na okrajích měst a ráno se ve Francii nedá snídaně sehnat ani v blízkosti těch, které jsou blízko centra a program je bohatý - ráno nemají řidiči možnost teplých nápojů).
úvodni popis PROV
Zažijete hned dva velké festivaly na francouzké Riviéře v době, kdy u nás ještě končí zima. Vyjeďte z šedých dnů do míst, kde svítí sluníčkou a kvetou mimózy, na pestrý svátek citrusů s obřími sochami z ovoce v Mentonu a na slavný karneval v Nice s podivuhodnou podívanou, hudbou, tancem, bitvou mimóz i světelnou show.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.