Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Jerić - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Omiš

Jerić

Chorvatsko » Střední Dalmácie » Omiš

, Apartmány

FM


Jerić

Počet termínů:

31 termínů / 0 Last minute / 31 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Split - transparent 15°C
Zítra Počasí v Split - transparent 12 - 15°C
25.11. Počasí v Split - transparent 11 - 15°C
26.11. Počasí v Split - transparent 12 - 15°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Apartmány Jerić
Kategorie hotelu: ***
Popis
Popis:
Letní dovolená v centru Omišské riviéry
7 nocí v apartmánech JerićApartmán až pro 6 osob v centru Omiše
Vlastní nebo autobusová doprava – nástupní místa po celé ČR
Pláž jen 80 m od ubytování
Tipy na výlety - Cetina, Dugi Rat, Brač, Split, Makarska, Trogir, Červené a Modré jezero
Místo vhodné pro rodinnou dovolenou

Omiš je oblíbené letovisko, kde se vlévá do moře řeka Cetina. Město je známo pro svou rozlehlou písečnou pláž. Centrum města je plné útulných kavárniček a vinných sklípků a restaurací se středomořskou kuchyni. V minulosti bylo město sídlem omišských pirátů, dnes láka milovníky historie středověkými kostely nebo pozůstatky pevnosti. Návštěvníci mohou poznat středomořskou kulturu i díky mnoha akcím, které se každoročně konají, například Omišské kulturní léto, Festival Dalmatinských Klap nebo Pirátské večery. Pro vyznavače sportu je Omiš skvělou volbou. Rafting na řece Cetině, potápění v moři, horolezectví, windsurfing nebo pěší turistika po okolí je dispozici pro každého, kdo upřednostňuje aktivnejší dovolenou.


Ubytování až pro 6 osob v centru Omiše

Apartmány se nachází v srdci Omiše cca 80 m od pláže a cca 30 m od nejbližší restaurace. V apartmánech je k dispozici WiFi a před domem se nachází parkoviště (omezená kapacita). Check in/check out probíhá v agentuře Ružmarin na adrese Put Skalica 5, Omiš.Apartmán 4+2
– dva 2-lůžkové pokoje s manželskými lůžky, denní místnost s kuch. kout a rozkládacím gaučem, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT/TV, balkon, pračka a myčka.


Stravování probíhá ve vlastní režii.
Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.


Nádherné pláže s průzračnou vodou jen 80 m od ubytování

Částečně oblázková pláž a částečně písečná pláž se nachází přibližně 80 m od ubytování. Písečná pláž s jemným pískem se táhne asi 1 km od ústi Cetiny. Vstup do vody je pozvolný, což nabízí vhodné koupaní pro děti, neplavce i starší osoby. Pláž byla oceněná tzv. Modrou vlajkou.


Sport, zábava a výlety

Sport
Pokud jste milovníci sportu, určitě nebudete litovat, když navštívíte Omiš. Město totiž nabízí všechny aktivní sporty a je centrem pro aktivní dovolenou v celé Dalmácii. Za zmínku stojí rafting, kanyoning, paragliding, potápění, horolezectví, surfování nebo jízda na kole.

Zábava

Co se týče zábavy skvělou volbou je opět Omiš, který je centem zábavy celé oblasti. Omiš nabízí nespočet restaurací, barů, různých obchůdků, stánků se suvenýry a čerstvou zeleninou. Zatančit si můžete na místních diskotékách či tanečních terasách. Je zde pořádána řada slavností a festivalů. Za zmínku stojí festival Rybářská noc, která je pořádána v srpnu nebo Pirátské večery na přelomu července a srpna. Rodinám s dětmi doporučujeme návštěvu Dino Parku.

Tipy na výlety

Oblast nabízí bohatou nabídku výletů. Za návštěvu rozhodně stojí např. kaňony řeky Cetiny a Radmanovy mlýny nebo vesnička s přístavem Dugi Rat. Velmi zajímavý výlet je lodí na ostrov Brač, kde se v letovisku Bol nachází proslulá pláž Zlatni Rat. Na Brači také stojí za návštěvu letovisko Supetar a Postira. Pokud Vás neodrazuje větší vzdálenost, navštivte Split, Makarskou, Trogir zapsaný v světovém seznamu UNESCO nebo město Imotski, které se pyšní 2 krásnými jezery Červeným a Modrým jezerem.


Důležité informace
Doprava vlastní nebo autobusemNástupní místa po celé ČR
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas Případná povinná pobytová taxa za cca 1,1 €/os/den-hradí se na místě

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...