Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Hotel Skalka - Slovensko - Malá Fatra

Hotel Skalka

Slovensko » Malá Fatra

Rajecké Teplice, Hotel starstarstarHotel Skalka

Počet termínů:

745 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Poloha
lázeňské město Rajecké Teplice leží 15 km jižně od Žiliny, v prostředí s bohatými možnostmi turistiky i koupání. Přírodní léčebné lázně Rajecké Teplice využívají jako hlavní balneoterapeutický prostředek termální prameny 38°C teplé hydrouhličitanovo-vápenato-hořečnaté léčivé vody, která je vhodná především pro léčení pohybového ústrojí. Hotel Skalka se nachází v krásném 5ti hektarovém parku jen několik minut od centra města.
Lyžování
běžecké terény v okolí. Pro sjezdové lyžování - pro začátečníky a středně náročné lyžaře Rajecká Lesná (15 km), Fačkovské sedlo (23 km), Čičmany (28 km), pro náročné lyžaře: Martinské Hole (35 km) a Vrátná (45 km).
Koupání
600 m - SPA Aphrodite (2 vnitřní bazény: rehabilitační/plavecký bazén 30-32° C, vnitřní léčebný/relaxační bazén 37-38° C, saunový svět, venkovní termální areál: sedací klidový bazén, bazén s vodopádem, turecký bazén, plavecký bazén 25 m). 1.500 m - letní termální koupaliště Laura (teplota vody 24-28°C, jeden bazén 50 m a jeden dětský bazén.
Vybavení
restaurace, kavárna, letní terasa, wellness centrum (finská a parní sauna, 2x whirlpool), wellness procedury - masáže a zábaly, nefritové lůžko, magnetoterapie, oxygenoterapie, kryoterapie, bioptron, solární louka, inhalace,…), fitness, multifunkční hřiště, adventure golf, discgolf, půjčovna sportovních potřeb (kola, koloběžky,…). Parkoviště chráněné kamerovým systémem.
Balíčky-programy
Rekreační pobyt: 2x/3x/5x/6x ubytování s polopenzí. Wellness pobyt na 2 noci: 2x ubytování s polopenzí, 1x vstup do wellness centra, 2 procedury (nefritová a klasická masáž), zapůjčení holí nordic walking a pétanque. Wellness pobyt na 3 noci: 3x ubytování s polopenzí, 1x vstup do wellness centra, 3 procedury (nefritová a klasická masáž, oxygen), zapůjčení holí nordic walking a pétanque. Wellness pobyt na 5 nocí: 5x ubytování s polopenzí, 2x vstup do wellness centra, 4 procedury (nefritová a klasická masáž, 2x oxygen), zapůjčení holí nordic walking a pétanque. Wellness pobyt na 6 nocí: 6x ubytování s polopenzí, 3x vstup do wellness centra, 4 procedury (nefritová a klasická masáž, 2x oxygen), zapůjčení holí nordic walking a pétanque.
Speciální nabídka
30% sleva na wellness procedury v hotelu Skalka. 30% sleva na vstupy na všechna sportoviště hotelu Skalka. Slevy na wellness procedury a na vstupy na sportoviště hotelu Skalka jsou poskytovány na základě Activity karty, kterou Vám vystaví hotel. WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA. Zvýhodněné vstupy do venkovních bazénů lázeňského domu Aphrodite Rajecké Teplice.
Doprava
vlastní.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Dítě bez služeb do 2,99 let ZDARMA. Slevy na wellness procedury a na sportoviště hotelu jsou poskytovány na základě Activity karty, kterou lze na hotelu získat po zakoupení jakékoliv 1 procedury nebo 1 vstupu na sportoviště.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.