Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Golfclub Adamstal Franz Wittmann - Rakousko - Dolní Rakousy

Golfclub Adamstal Franz Wittmann

Rakousko » Dolní Rakousy

, Hotel starstarstarGolfclub Adamstal Franz Wittmann

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Golf Club Adamstal – nejlepší rakouské hřiště let 2007, 2008 a 2010 a druhé nejlepší v Evropě 2012 je jedno z nejpozoruhodnějších evropských hřišť s grandiózním designem. Německý časopis Golf Journal má Golf Club Adamstal započítán v žebříčku 100 nejlepších golfových hřišť v Evropě v Top 25.

Klub, který je členem skupiny Leading Golf Courses Austria, nabízí mistrovskou osmnáctku Championship Course splňující veškerá mezinárodní kritéria, a 9jamkové hřiště Wallerbach, které je též vždy ve skvělé herní kondici. Designér hřiště Jeff Howes s neuvěřitelnou fantazií přizpůsobil jamky okolní přírodě. Nejdelší jamkou Championship Course je 555 metrů dlouhá sedmička, nejtěžší a patrně nejkrásnější jamka hřiště. Z kopce do kopce, dvojitý dogleg vlevo a vpravo, po stranách srázy, co víc si může člověk přát? Prostě nefalšovaná signature hole. V polovině hřiště Vás čeká přátelský stylový odpočinek s občerstvením formou místních farmářských specialit. V samotném závěru hřiště cestou do klubovny je další překvapení – devatenáctá jamka, nádherný a atraktivní třípar.

Golfový klub Adamstal je kouzelně začleněn do kopcovité a lesnaté krajiny předhůří Alp. Již v době Rakousko-Uherska bylo údolí Adamstal a "Hotel Adamsthal" oblíbeným a vyhledávaným letoviskem Vídeňáků, kteří zde daleko od hluku velkoměsta nacházeli tu pravou pohodu.

Majitelem klubu je Franz Wittmann, kterého znají čeští fanoušci automobilového sportu i ze zlínské Barum rally, kde se 2x umístil na prvním a 2x na druném místě. Je považován za nejúspěšnějšího rakouského rally jezdce. Franz Wittmann oslavil 79 celkových vítězství soutěží rally, včetně 32 vítězství na evropském šampionátu. Celkem 12x se stal mistrem Rakouska. V roce 1987 vyhrál závod mistrovství světa na Novém Zélandu. Ale Franz je nejen nejúspěšnější rakouský rally jezdec všech dob, ale od roku 1987 též vášnivý golfista. V letech 2006–2013 byl dokonce prezidentem Rakouské golfové asociace.
Ubytování
Ubytování je zajištěno přímo v golfové klubovně a v budově, která stojí v těsné blízkosti. Klub nabízí 8 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a 2 apartmá s možností přistýlek. Maximální kapacita ubytování: 24 osob.

Golf
Championship Golf Course
18jamkové golfové hřiště , PAR 70, 5.919 m
Hřiště bylo dějištěm European Challenge Tour a pravidelně bývá řazeno mezi 3 nejkrásnější hřiště Rakouska. Se stavbou prvních 9 jamek začal Franz Wittman v roce 1995, druhá devítka byla dokončena až v roce 2006 ve spolupráci architekta Jeffa Howesse, žáka slavného Jacka Nicklause.

Wallerbach Course
9jamkové hřiště, PAR 35, 5.338 m
Poloha
Golfový resort se nachází v Dolním Rakousku, necelou hodinu jízdy od Vídně, v údolí říčky Wallerbach.
Vzdálenosti
Samozřejmostí Golf Clubu Adamstal je Driving Range, Putting a Chipping Green, dobře vybavený Pro Shop a stylová klubovna se zimní zahradou a vnitřní i venkovní restaurací v bezprostřední blízkosti hřiště s možností komfortního ubytování v příjemně a stylově zařízených dvoulůžkových pokojích a apartmá. To vše doplněno milou a přátelskou atmosférou.
Stravování
Bez stravy. K dispozici je klubová restaurace.

Ceny
Cena pro 2denní termín zahrnuje
- 1x noc ve dvoulůžkovém pokoji (osoba, sdílející dvoulůžkový pokoj)
- 1x Green fee na golfovém hřišti Wallerbach – 9 jamek
- 1x Green fee na golfovém hřišti Championship – 18 jamek, včetně buggy
- pojištění pro případ úpadku CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

Cena pro 3denní termín zahrnuje
- 2x noc ve dvoulůžkovém pokoji (osoba, sdílející dvoulůžkový pokoj)
- 1x Green fee na golfovém hřišti Wallerbach – 9 jamek
- 2x Green fee na golfovém hřišti Championship – 18 jamek, včetně buggy
- pojištění pro případ úpadku CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- komplexní cestovní pojištění včetně storno poplatku (na vyžádání zajistíme)
- dopravu.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.