Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí - Německo

Drážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

Německo

, HotelDrážďany, Míšeň, kamélie v Pillnitz, výstava orchidejí

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Sasko je nejčastěji spojováno s městem Drážďany, které jsou přímo přeplněny množstvím uměleckých památek (galerie Zwinger, rezidenční zámek, Semperova opera) Kromě toho na tomto zájezdu navštívíte město světoznámého porcelánu Míšeň. V tuto dobu rozkvétá v zahradách zámku Pillnitz obří stromovitá kamélie, která jistě nadchne všechny milovníky květin.
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu, 1x snídani, průvodce
Zájezd nezahrnuje
indické vízum, spropitné
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, prohlídka Semperovy opery - nutná rezervace předem v CK, 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
Program
Den 1
Odjezd z Prahy v ranních hod. PIRNA , historické centrum, středověké domy, pohledy na Labe, PILLNITZ, zámek saských kurfiřtů, jarní zahrady, dům palem a skleník, kde touto dobou kvete naplno 220 let stará kamélie (průměr 11 m, až 35.000 květů), MÍŠEŇ , historické centrum, největší sbírky porcelánu v Evropě, exkurze s ukázkami výroby a prodejnou.
Den 2
DRÁŽĎANY , město nazývané Florencie na Labi, historické centrum, Brühlská terasa na nábřeží Labe s výhledy, nově zrekonstruovaný kostel Frauenkirche, renesanční zámek, Rezidenční zámek (450 let staré sbírky), barokní katedrála, Galerie Zwinger, Semperova opera (italská novorenesance) aj., individuálně mezinárodní prodejní výstava orchidejí „Orchideen Welt“, unikátní Skleněná továrna Volkswagen pro milovníky aut, návrat ve večerních hod.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.