Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Císařské lázně - Česká republika - Severní Čechy

Císařské lázně

Česká republika » Severní Čechy

, Hotel starstarstarstarCísařské lázně

Počet termínů:

885 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Usti nad Labem - transparent 5°C
Zítra Počasí v Usti nad Labem - transparent 2 - 5°C
13.12. Počasí v Usti nad Labem - transparent 2 - 2°C
14.12. Počasí v Usti nad Labem - transparent -1 - 5°C


Ubytování
Jedno-a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon, chladnička, TV a SAT.
Poloha
Císařské lázně - Impozantní budova Císařských lázní leží v klidné části města. Náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích, v minulosti zde byla poskytována lázeňská péče císaři Františku Josefu I., na jehož počest byl lázeňský dům pojmenován
Středisko
Teplice v Čechách
Vybavení
V budově je umístěna klinika CLT, vybavená špičkovým lékařským diagnostickým zařízením, nachází se zde kompletní balneoprovoz, termální bazén. K dispozici je jídelna, kadeřnictví, kosmetika, fitness, kavárna s letní terasou a tanečním parketem. Pokoje jsou po rekonstrukci. Možnost bezplatného připojení k internetu
Stravování
Dle programu, snídaně - bufetovým způsobem, večeře dle programu včetně nápoje.
Nabídka programů
LÉČEBNÝ POBYT KLASIK

7 nocí, možnost prodloužení na 14 nocí nebo na doporučených 21 nocí . Nástup na pobyt od 12 hod., ukončení pobytu

do 10 hod. (zahájení obědem, ukončení snídaní).

Stravování: plná penze – snídaně formou bufetu, nabídka nápojů, večeře i oběd výběr z 5 druhů hlavních jídel, zeleninový bufet, nabídka nápojů.Výběr z nabídky je od druhého dne pobytu. V den nástupu je jednotné jídlo.

Program: vstupní a výstupní lékařská prohlídka, 1x týdně kontrolní prohlídka (při pobytu nad 15 nocí), 21 procedur týdně dle doporučení lékaře, neděle vždy bez léčení, 1x denně volný vstup do termálního bazénu na 1 hodinu, pitná kúra „ Bílinská kyselka“ bez pohárku, k dispozici župan.LÁZEŇSKÁ KÚRA

7 nocí (doporučená délka 2 týdny)

Nástup na pobyt od 12.00 hod., ukončení 10.00 hod.

Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu,večeře – výběr z 5 druhů hlavních jídel,zeleninový bufet, nabídka nápojů, Výběr z nabídky jídel od druhého dne pobytu, v den příjezdu večeře (jednotné menu bez možnosti výběru),v den odjezdu snídaně.

Program: 13 procedur týdně (od pondělí do soboty) dle doporučení lékaře, neděle bez léčení. Vstupní lékařská prohlídka.BALÍČEK "LUDWIG VAN BEETHOVEN"

4 noci, nástup na pobyt od 15.00 hodin, ukončení pobytu ve 12.30 hodin.(zahájení večeří, ukončení snídaní).

Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, nabídka nápojů, večeře - předkrm a hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku, do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu. Salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník. Možnost dokoupení plné penze.

Program: 1x termální koupel, 1x částečná ruční masáž, 1x přísadová bylinná koupel, 1x fototerapie v kombinaci s oxygenoterapií, 1x masáž plosky nohy, 1x solná jeskyně (v Kamenných lázních), volný vstup do termálního bazénu, volný vstup do fitness, 1x poukázka v hodnotě 100,- Kč na občerstvení v Café Beethoven, zapůjčení županu.
Informace
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu. Úhrada na místě. Poplatek ve výši 15,- Kč/osoba/den.

Parkování u hotelu za poplatek.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.