Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Bonjour Paris! - Francie - Paříž

Bonjour Paris!

Francie » Paříž

, Program starstar

LM


Bonjour Paris!

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Varšava

Počasí:

Dnes Počasí v Paříž - transparent 8°C
Zítra Počasí v Paříž - transparent 4 - 8°C
18.1. Počasí v Paříž - transparent 7 - 12°C
19.1. Počasí v Paříž - transparent 2 - 8°C


Popis hotelu

Ubytování

** hotely - střední kvality, které se nachází nedaleko předměstí Paříže, v blízkosti stanice metra nebo příměstských vlaků RER.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a TV.

Vybavení: v hotelu se obvykle nachází restaurace a bar.

Strava: kontinentální snídaně.

Místní kategorie: **

Program

Louvre a Mona Lisa • Eiffelova věž - 300 metrů! • Montmartre a Moulin Rouge • Elysejská pole - hlavní ulice světa • katedrála Notre-Dame • Muzeum parfémů - království vůní

Den 1

Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady. Přílet do Paříže a transfer do hotelu. Odložení zavazadel v úschovně. Informativní schůzka. Následně přejezd městskou hromadnou dopravou do centra. Procházka po Montmartre, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti a náměstí Place du Tertre.

Den 2

Po snídani odjezd na prohlídku, kterou začneme v Louvru s nádhernou sbírkou děl evropského umění: mimo jiné Mona Lisa, Venuše Mélská (Venus de Milo), Okřídlené Vítězství Samothrace. Následně návštěva ostrova Cité (Île de la Cité) - nejstarší části města, uvidíme mimo jiné: katedrálu Notre-Dame, největší památku sakrálního umění z 12. století uchvacující lehkostí architektury, nádhernými vitrážemi a složitě vyrobenými portály. Večerní plavba lodí po Seině.

Den 3

Po snídani prohlídka Gare d'Orsay - impresionistického muzea, které se nachází v budově bývalého vlakového nádraží. Eiffelova věž - nejslavnější železná konstrukce v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Výjezd výtahem do výšky téměř 300 metrů a možnost vidět mimořádné panorama - to je nezapomenutelný zážitek. Navíc procházka po Elysejských polích (Champs-Elysées), nejznámější alejí světa. Navštívíme také Muzeum parfémů „Fragonard“, kde se seznámíme s procesem výroby parfémů a historií tohoto „květinového“ průmyslu. Na závěr „degustace vůní“ a možnost nákupu parfémů. Následně Muzeum voskových figurín (Musée Grévin) a na závěr procházka přes Place Vendome k pařížské Opeře.

Den 4

Po snídani se vydáme na procházku po nejznámějším pařížském pohřebišti - hřbitově Père-Lachaise, které je místem posledního odpočinku mnoha slavných lidí, jako např.: J. Morisson, Honoré de Balzac, F. Chopin nebo Abélard a Héloise - legendární dvojice milenců. Následně navštívíme jednu z nejmalebnějších čtvrtí Paříže - Le Marais, nazývanou často „starou Paříží“. Během procházky budeme obdivovat krásné renesanční domy, úzké dlážděné uličky, šlechtické paláce přeměněné na muzea a nádherné Vogézské náměstí (Place des Vosges), kde bydlel Victor Hugo. Součástí Le Marais je také židovská enkláva - najdeme zde mnoho košer restaurací a barů, ve kterých budeme mít možnost ochutnat tradiční jídlo. Odpoledne volný čas.

Den 5

Snídaně (v případě odjezdu do Polska v brzkých ranních hodinách snídaně v podobě balíčku na cestu). Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Upozornění k programu

Klienti, kteří si vybrali ubytování v hotelech v centru Paříže (za poplatek) budou muset na místa schůzek určených delegátem jezdit samostatně! Pořadí prohlídek se může změnit. Pro ty, kdo přiletí/odletí do/z Paříže ve večerních hodinách bude program prohlídky z 1. dne realizován 5. den. Delegát neprovází po muzejních objektech. Program je realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem na trase Polsko - Paříž - Polsko, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu (4 noci), stravování: snídaně (4), turistický program (viz níže), služby delegáta během pobytu v Paříži, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin), přejezdy městskou hromadnou dopravou a jiné osobní výdaje. Orientační cena vstupného: cca 155 EUR, přejezdy městskou hromadnou dopravou: RER, metro 20-40 EUR v závislosti na vzdálenosti hotelu od města.

Jiné

NOVINKA - obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE

Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Hodnocení klientů

Recenze tohoto zájezdu najdete zde: http://r.pl/bonjour-paris/zakwaterowanie-plo

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.