Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Bali a Singapur - Indonésie - Bali

Bali a Singapur

Indonésie » Bali

, HotelBali a Singapur

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Bali - transparent 29°C
Zítra Počasí v Bali - transparent 24 - 29°C
17.12. Počasí v Bali - transparent 24 - 29°C
18.12. Počasí v Bali - transparent 25 - 27°C


Popis
Ostrov Bali je v současné době nejvyhledávanější turistickou destinací Indonésie. Přestože je malý rozlohou, návštěvník zde najde vše, co potřebuje k aktivně strávené příjemné dovolené. Dlouhé písečné pláže s možností surfování, korálové útesy s množstvím pestrobarevných ryb nedaleko od břehu, malebná krajina s terasovitými políčky ve vnitrozemí, bezpočet exotických chrámů a svatyní, výborná kuchyně, atraktivní tradiční taneční vystoupení a hlavně příjemní hostitelé jsou hlavními lákadly Bali. Sousední Lombok zatím turistický boom teprve čeká, nicméně o to máte pádnější důvod nečekat a navštívit tento ostrov právě teď.

Zájezd připravila Ing. Martina Kosková

K ZÁJEZDU BUDEME NA JAŘE POŘÁDAT PREZENTACI PRO ROZHODLÉ I DOSUD NEROZHODLÉ ZÁJEMCE. ZÁJEMCE O PREZENTACI PROSÍME O NAHLÁŠENÍ ZÁJMU V CK.
Zájezd zahrnuje
letenku na Bali a zpět vč. letištních tax, přelet do Singapuru, dopravu minibusem, 11x ubytování v hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím), 9x snídani, průvodce
Zájezd nezahrnuje
půldenní vstup do lázní poslední den
Výlety
pojištění léčebných výloh a rozšířeného storna
Program
Den 1
Odlet z Prahy.
Den 2
Přílet na Bali , ubytování v oblasti Jimbaranu .
Den 3
Dopoledne odpočinek u moře či v hotelu, možnost relaxačních masáží, odpoledne výlet na poloostrov BUKIT, návštěva jednoho z nejposvátnějších chrámů na Bali ULUWATU, který byl postaven na mořském útesu. Možnost večeře ve vyhlášené rybí restauraci v Jimbaranu .
Den 4
Výlet k nádhernému chrámu TANAH LOT , který vděčí za svou popularitu především nevšední poloze na skále nad mořem, odpoledne světoznámé středisko a pláž KUTA , koupání, nákupy.
Den 5
Cestou do vnitrozemí zastávka v hlavním městě ostrova DENPASAR – náměstí Paputan připomínající odboj Balijců proti Nizozemcům, Museum Bali-etnograficko-historické museum, největší chrám v Denpasaru Agung Jagatnata, obklopený tropickou zahradou, UBUD – centrum umění na Bali, návštěva nejznámější zdejší atrakce – OPIČÍ LES – s roztroušenými svatyněmi a spoustou drzých opic.
Den 6
UBUD - ráno turistická procházka kolem terasovitých rýžových políček, návštěva jedné z četných ubudských uměleckých galerií nebo dílen, PEJENG – chrám Penataran Sasih, ve kterém se nachází tzv. Pejengský měsíc, největší bronzový gong, jaký byl v minulosti vyroben, v podvečer PETULU – pozorování stovek volavek slétajících se pravidelně na jedno místo. Večer návštěva tradičního tanečního představení.
Den 7
Výlet z Ubudu, GOA GAJAH (Sloni jeskyně)-posvátný komplex v džungli, GUNUNG KAWI-královské hrobky z 11 století vytesané do skály, TIRTA EMPUL-nejposvátnější zřídla na Bali, kam přicházejí poutníci aby se očistili duchovně a vyléčili tělesné neduhy.
Den 8
Výlet z Ubudu k největšímu a zároveň velmi posvátnému balijskému jezeru BATUR, které se rozkládá v kráteru stejnojmenné sopky a kde sídlí bohyně Déví Danu, chrám PURA ULUN DANU BATUR, poutní místo BESAKIH - nejrozsáhlejší a nejposvátnější chrámový komplex na Bali, ležící na svazích nejvyšší balijské sopky Gunung Agung, zastávka v městečku BANGLI-chrám Kehen, jeden z nejstarších chrámů na Bali.
Den 9
Město KLUNGKUNG se zachovalými zbytky královského paláce Taman Gili (v překladu-Ostrovní zahrady) , unikátní ukázky klasické wayangové malby na stropech pavilónů. GOA LAWAH -Netopýří chrám, kde za hlavní svatyní se nachází jeskynní výklenek obsypaný netopýry, kouzelný vodní palác TIRTAGANGGA , ubytováni v oblasti Amedu.
Den 10
Celodenní výlet do severní části Bali - procházka pralesem k vodopádu LES, chrám MEDUWE KARANG s neobvyklými reliéfy vč.známého „cyklisty“, vodopády GIT GIT, jezero BRATAN, malebný jezerní chrám ULUN DANU, průjezd kolem menšího jezera BUYAN, ojedinělý buddhistický klášter BUDDHA VIHARA.
Den 11
Přelet do Singupuru, ubytování.
Den 12
SINGAPUR - prohlídka jednoho z nejčistších a nejzajímavějších měst světa s úchvatnou kosmopolitní atmosférou. Návštěva centra města s koloniální čtvrtí a křesťanskými kostely (katedrála sv. Ondřeje, Arménský kostel aj,), barevné čínské čtvrti s malebnými chrámy (např. Buddha Tooth Relic Temple, Thian Hock Keng Temple), čtvrti Little India (malá Indie) se zajímavými chrámy (Sri Srinivasa Perumal, Sri Vadapathira Kaliamman aj.) i muslimské části s mešitou Sultan Masjid. Na závěr navštívíme i proslulou Orchard Street s vyhlášenými hotely a nákupními centry.
Den 13
Odlet do Evropy.
Den 14
Návrat do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.