Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Baden a běh čertů - Rakousko

Baden a běh čertů

Rakousko

,Baden a běh čertů

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis

Zhruba 25 km od Vídně můžete navštívit městečko Baden, které je proslaveno svými sirnými lázněmi s horkými léčebnými prameny. Tento místní termální pramen je vhodný na srdeční a cévní onemocnění.
Badénské adventní trhy jsou vyhlášené v celém Rakousku. V době adventu v lázeňském parku a na pěší zóně vládne nádherná předvánoční atmosféra, slavnostně osvětlené ulice a vyzdobené výlohy. Koledy promění střed města na velký trh, tzv. „Badenskou adventní míli“. Na vánočních trzích si můžete koupit dárky, ochutnat svařené víno. V podvečerních hodinách na Vás bude čekat průvod zhruba 150 čertů doplněný barevným kouřem.

Program:

Příjezd do Badenu v dopoledních hodinách. Následuje prohlídka města s průvodcem a osobní volno, které lze využít k návštěvě adventních trhů nebo římských lázní. Ve večerních hodinách pak můžete vidět běh čertů městem, po kterém se vrátíme zpátky do ČR.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění, případné vstupy, příplatek za nástupní místo Kyjov 50 Kč, Brno, Uherské Hradiště 100 Kč, Zlín, Kroměříž, Přerov, Prostějov, Olomouc 150 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 200 Kč.

Pokoje
Sedadlo 1+0

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.