Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Armida - Itálie - Adriatická riviéra - Rosolina Mare

Armida

Itálie » Adriatická riviéra » Rosolina Mare

, ApartmányArmida

Počet termínů:

24 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Chioggia - transparent 12°C
Zítra Počasí v Chioggia - transparent 6 - 10°C
20.11. Počasí v Chioggia - transparent 5 - 10°C
21.11. Počasí v Chioggia - transparent 5 - 9°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Armida - Rosolina Mare
Ubytování
apartmán, bilo 5 -

ložnice s manželskou a patrovou postelí, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem.

(max. 5 osob, počet ložnic, 1)
plocha (35 m²), přízemí nebo 1. patro, balkon, do zahrady (do ulice), klimatizace, TV (satelit), lednice, sprcha ((sprchový kout)), bidet, parkovací místo, nástupní dny kdykoli v období do 09.06. a od 01.09. (min. pobyt 7 nocí, standardně sobota), příjezd od 16:30 do 19:30

Příjezd po 20. hodině za poplatek 40 €.

, odjezd od 8:00 do 10:00

V období 14.04. - 09.06. a 01.09. - 29.09. odjezd 09:00 - 11:00.


Popis letoviska
Rosolina Mare nabízí unikátní spojení přírody a turistického ruchu. Nachází se v chráněné oblasti delty Pádu (italsky Po), která je charakteristická mnohdy až nepropustnou divočinou lesů, lagun, říček a ramen řeky Pádu. Na své si tak přijdou nejen milovníci slunění na krásných čistých plážích, ale i milovníci přírody v jen pár kilometrů vzdálené botanické zahradě Delta del Po. Všudypřítomné zeleni je v Rosolina Mare podřízen i charakter výstavby, naprostá většina staveb jsou nevysoké vilky nebo domy obklopené zahradou, větší domy jsou typické hlavně pro střed letoviska, kde je soustředěna i většina obchodů, kaváren a restaurací. Můžete zde najít požadovaný klid a pohodu stejně jako množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu restaurací a pizzerií, cukráren, obchodů, diskotéky, půjčovny kol a čtyřkolek, jízdárnu, tenisové kurty, minigolf, různé atrakce pro děti a dětský park, nafukovací skluzavky či bazén s tobogánem, letoviskem se lze projet vyhlídkovým vláčkem. V pondělí a čtvrtek se koná dopolední trh, každý den kromě pátku potom malé večerní trhy v hlavním centru. Nabízí však také nádherné široké pláže s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody oceněné modrou vlajkou Evropské unie za čistotu.
Popis objektu

Pěkná vila ARMIDA (Via dei Gabbiani) leží v klidném prostředí, cca 50 m od centra (náměstí San Giorgio) a pár kroků od pláže. Vila má oplocenou zahradu a jedno parkovací místo na apartmán. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT a balkon nebo v přízemí venkovní posezení.

Vzdálenost od
pláže 50 m, centra s obchody 50 m, psí pláže 1 000 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocená
Minimální počet nocí
standardně 7

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...