Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Apartmány Azur - Maďarsko - Západní Maďarsko - Sárvár

Apartmány Azur

Maďarsko » Západní Maďarsko » Sárvár

, ApartmányApartmány Azur

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Sárvár - Apartmány Azur, komfortní apartmány pár kroků od koupaliště, 3 noci
Popis
Komfortní apartmánové ubytování blízko termálního koupaliště a lázní. Vhodné pro rodiny s dětmi.
TIP CK

Kratší pobyty, prodloužený víkend, 4 dny/3 noci mají libovolný den nástupu (v ceníku uvedené pouze pobyty ČTVRTEK - NEDĚLE a PÁTEK-PONDĚLÍ).

Menší apartmánový dům Apartmány Azur
leží v bezprostřední blízkosti areálu termálních lázní (cca 200 m). V budově je několik apartmánů, velikostí MONO (typ 2/4, maximálně pro 4 osoby), komfortně vybavené - jedna místnost s menší kuchyňskou linkou se základním nádobím, ledničkou, kávovarem, topinkovačem, mikrovlnnou troubou a posezením, LED/TV, klimatizací, koupelnou se sprchou a WC a manželským lůžkem. Rozkládací gauč – doporučujeme pro 2 děti případně 1 dospělou osobu. Výborná poloha – v dosahu restaurace, obchod, centrum cca 15 minut chůze. Velmi výhodné pro skupinky osob, rodiny s dětmi. Parkování v uzavřeném dvoře zdarma. V přízemí objektu je kavárna s letní terasou.
Koupání:. termální areál lázní a koupaliště Sárvár cca 200 m.

Vzdálenost z Prahy = 430 km, z Brna = 240 km, z Ostravy 380 km.
Sympatické městečko Sárvár se nachází v západní části Maďarska. Dominantní hrad s kamenným mostem, botanická zahrada, mezinárodní folkórní festival a různé tématické trhy pozvedávají kulturní i společenský význam města.
Moderní komplex termálních lázní na skutečně světové úrovni byl otevřen v roce 2002 a rozprostírá se nedaleko centra městečka.
AREÁL LÁZNÍ A WELLNESS je v provozu celoročně a je určen pro všechny věkové kategorie. Zvlášť je vhodný pro rodiny i s nejmenšími dětmi - již několik let nové rodinné centrum s dětským světem, bazény a brouzdaliště i pro nejmenší batolata "svět miminek".
Po celý rok je k dispozici: vnitřní léčebný bazén 30°C, polokrytý léčebný bazén 36°C, polokrytý zážitkový bazén 33°C, přímořská zahrada, exkluzivní odpočívárny, fitness, solárium, LÉČEBNÉ + WELLNESS CENTRUM. Pouze v letní sezóně je k dispozici venkovní plavecký bazén se skluzavkou vhodný i k plavání, bazén s mořskými vlnami, vodní školka, dětský bazén a bazén pro batolata. V roce 2010 došlo k rozsáhlému rozšíření vnějšího areálu o další bazény a obří skluzavky. Zároveň byla zprovozněna nová lázeňská budova (dětské vodní hřiště a brouzdaliště, svět miminek, skluzavky, bazén s vlnami, vířivka, plavecký bazén, odpočinkové prostory).
SVĚT SAUN (extra poplatek) v antickém stylu byl rovněž rozšířen o další sauny – finské sauny vnější i vnitřní, parní lázně, biosauna, ledová jeskyně, zážitkové sprchy, bazén jacuzzi, odpočinkové prostory.
Další WELLNESS SLUŽBY: Kneipova lázeň a masáž nohou, solná jeskyně, různá cvičení v bazénu, waitankung (východní pohybová terapie), jóga, různé druhy masáží, bahenní zábaly, inhalace.

Zaměření termálních lázní v Sárváru:
- léčba pohybového ústrojí
- léčení revmatismu a neplodnosti
- rehabilitace po úrazu
- léčení osteoporózy
Ubytování
apartmán typu MONO (typ 2/4, maximálně pro 4 osoby) - jedna místnost komfortně vybavená, s rozkládacím gaučem a manželskou postelí, kuchyňským koutem, LED/TV, klimatizací, maximálně pro 4 osoby. K dispozici ručníky a povlečení.
Doprava
Vzdálenost z Prahy = 460 km, z Brna = 260 km, z Ostravy 440 km.
Strava
k dispozici kompletně vybavený moderní kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kávovarem, varnou konvicí a toustovačem.
Zájezd zahrnuje
3x ubytování, spotřeby energií, povlečení, ručníky, parkování.
Zájezd nezahrnuje
povinný lázeňský poplatek placený na místě (bez záruky), osoba/noc (1.7 Eur)
Slevy
dítě do 2 let zdarma bez služeb

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.