Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Adventní Drážďany - Německo

Adventní Drážďany

Německo

, VlastníAdventní Drážďany

Počet termínů:

12 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Vánoční Drážďany s prohlídkou města a návštěvou tradičních vánočních trhů
Zpříjemněte si předvánoční čas a poznejte Drážďany zahalené vůní svařeného vína, klasických německých grilovaných klobás a dýchající předvánoční atmosférou. Město, které svou historii datuje od 13. století Vás nadchne nejen svou obecnou krásou, ale především architektonickými památkami, mezi které patří známá obrazárna Zwinger, Semperova opera a mnoho dalších. Jelikož času máme poměrně hodně, připravili jsme si pro Vás navíc zastávku u zámku Moritzburg, kde se natáčela známá pohádka Tři oříšky pro Popelku.
V ceně je zahrnuto
Doprava klimatizovaným autobusem s TV a WC, služby průvodce po celou dobu výletu, pojištění CK proti úpadku.
V ceně není zahrnuto
Vstupné do objektů, cestovní pojištění
Nástupní místa
Praha - Hlavní nádraží, Lovosice, Ústí nad Labem. U termínu 2.12. 2017 je za příplatek také možný nástup v Ostravě, Hranici, Olomouci, Prostějově, Vyškově, Brně, Velkém Meziříčí, Jihlavě a Humpolci.
Program
Odjezd v 8:00 z Prahy, Hlavního nádraží (úroveň magistrály, před Fantovou kavárnou). Nástup v Lovosicích 8:45 a v Ústí nad Labem v 9:10. Po 10 hodine příjezd na zámek Moritzburg, zde volný program s možností prohlídky vnitřních prostor zámku. Okolo 12 hodiny přesun do Drážďan, prohlídka města s průvodcem, volný program. Návrat do Prahy ve večerních hodinách. Změna programu vyhrazena.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.