Aktuality

Francie Port Grimaud

14.8.2013

Vítejte na našich INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH www.simholidays.cz cestovní kanceláře SIM s.r.o. Byly zpracovány pro Vaši dobrou orientaci a aby jste našli vždy to, co hledáte.

Přemýšlíte kam na dovolenou do Francie? Port Grimaud je ta pravá lokalita, kterou hledáte! Tak již jinou lokalitu na Francouzské riviéře nehledejte a vyberte si z naší nabídky!

SIM s.r.o. - specialista na dovolenou - Francie, kempy, francouzské pláže v oblasti Port Grimaud a Saint Tropez a na ubytování v mobilhome. Dále se specializujeme na zájezdy těchto zemí: Bulharsko a Španělsko a v naší nabídce naleznete i další zájezdy po celém světě.

Naše cestovní kancelář SIM s.r.o. pořádá rodinné i skupinové dovolené. A kromě poznávacích zájezdů (Versailles, Monaco, Provence, Holandsko, Londýn, Paříž), pobytů u moře (Francouzská riviéra, exotika, Saint Tropez, Port Grimaud)a aktivních dovolených pořádáme např. i speciality typu motorkářské srazy Harley Davidson, atd.

Obraťte se na nás, pokud budete chtít zajistit:
- firemní zájezdy / firemní zájezd
- školní zájezdy /školní zájezd
- silvestr na horách či silvestr v cizině
- poznávací zájezdy do Paříže, na Francouzskou riviéru, do Londýna a poznávací zájezdy do Holandska
- fakultativní výlety do kaňonu Verdon, Saint Tropez, Nice, Monako - Monte Carlo, zámky na Loiře, Benátky, Ramatuelle, Fontainbleau
- ubytování na Francouzské riviéře

V zimě naleznete u naší cestovní kanceláře nejlevnější nabídky na lyžování v Alpách a v Česku, v Rakousku i Itálii. Ubytování je možno v apartmánech, hotelech, zajišťujeme dopravu, případně skipasy. S námi si užijete nejkrásnější zimní dovolenou, ať už na lyžích, běžkách či sněhových radovánek s dětmi. Vybíráme pro Vás nejlepší sjezdovky, svahy s trvalým kvalitním sněhem a příjemné lokality, které jsou dobře dostupné. A to vše za NEJLEVNĚJŠÍ CENY! Držíme se hesla Nejlepší kvalita za rozumnou cenu.

Naše cestovní kancelář SIM s.r.o. je jistota, na trhu jsme již 18tým rokem a mluví za nás tisíce spokojených zákazníků!